Pokusaj igranja s 2 sv je pocelo na SP 2019. (kada je Mamic bio ozlijedjen). Vec tada je bilo jasno da to ne funkcionira. Sada je 2022. i mali Linek uporno inzistira na tome 😎.

Švaba Miškovac
Pristupio: 11.11.2021.
Poruka: 3.708
16. listopada 2022. u 15:54

Niti protiv Grcke niti protiv Belgije nismo izgledali kao momcad koja se moze potuci sa najboljima, za medalju, ova igra je ista vec par godina i nista se ne mijenja. Vrte se SV bezglavo, niti ima igre na pivota, niti se igra na krila, oni krizaju do beskraja i iz toga se ne dobije nista, igra na postavljenu obranu je katastrofalna. Niti se koriste suteri, sa izuzetkom Martinovica, a nekad i tamo igra SV recimo Karacic.

Ovo je vise smijesno i komentirati. Uvijek se ima spreman alibi, svi igraju rukomet, svi su jaki, mi smo umorni, ozljede, suci, i tako dalje.

17. listopada 2022. u 10:42

kako mi je teško gledati na što je spala hrvatska reprezentcija...

Grčka i Belgija nas drže u neizvjesnosti...

Jing@jang
Jing@jang
Pristupio: 02.03.2020.
Poruka: 133
17. listopada 2022. u 12:50

Spali smo na to da su nam tekme negledljive. Nema igre, nema prave obrane, ušećerimo nešto na individualnu kvalitetu i to bi bilo to od repke. Takvom igrom bit ćemo topovska hrana ekipama iz prvog razreda svjetskog rukometa......

Kad bi pravice bilo....
Luckasti
Luckasti
Pristupio: 19.09.2007.
Poruka: 3.738
17. listopada 2022. u 13:18

Ima li netko statistiku sa jučerašnje tekme, jer u nekim djelovima je to bilo negledljivo? Pogotovo u prvom poluvremenu na kad smo došli na + 4 i trebali prelomiti utakmicu, mi 6 napada zaredom ne zabijemo gol,?

17. listopada 2022. u 15:56

Hvala Ti! Zanimalo me statistički broj obrana u zbroju naših golmana. 12 nije loše, no već dugo nismo imali dvocifreni broj obrana golmana (pogotovo ne samo jednog golmana)?

17. listopada 2022. u 16:11

cuj mu samo izjava, "bitna su dva boda", pa pi* ti materina Belgija te drzi u egalu 60 minuta, sad ce nas uvjeravati da je Belgija naglo probudjena sila

je za nas, posto smo trenutno kvalitet za 8 ili 9 mjesto na prvenstvu

odjednom su Čerimi i drustvo sila od ekipe

na sto su srozali reprezentaciju... bitno da supruga kod Tome radi, pu

17. listopada 2022. u 16:17

Da, s tim da je od toga 83% obrana od malog Kuzmanovica. Sego uopce nije u formi (vec duze vrijeme). Uz Pesica je tu Sunjic (od golmana koji igraju vani) koji je u formi (ne racunajuci Mestrica koji sljedece godine ide u Kielce), svi ostali brane toplo-hladno.

belloo
belloo
Pristupio: 06.09.2008.
Poruka: 631
18. listopada 2022. u 09:42

neznam ko još podržava linu i njegove doktrine zastarjelog rukometa osim Horvata,,,piuni u repki koji drže svoje radno mjesto,po meni ove utakmice pokazale trenutno loše stanje reprezentacije ,Horvat osamostali se počni vodit svoj sistem a ne linin....