Eldorado_10 je napisao/la:
Prazne dvorane svugdje osim kad igraju domaćini.
Makedonci punili Varaždin i to je to.
Sramotne cijene karata donjele svoje.
Htio sam još sina voditi u VŽ na drugi krug, ali neću. Karte 200€, pa piće, hrana, put... Nas dvoje sjebemo 300€ jedno popodne. Neka im...
Vidi cijeli citat
nece vise ni oni puniti varazdin. ihf ih otjerao.
ali nije tacno sta kazes. na vikend utakmici petok, subota i nedelja imao puno gostinski navivaca. 7.000 njemci u danska. 4.000 svedjani u oslo. itd.
bit ce navivaca i sledece vikend.
jedino razocaranje se slovenski navivaci.
[uredio Stefan84 - 20. siječnja 2025. u 21:28]
Heja Sverige https://www.youtube.com/watch?v=KLEPJy2Ldyk&list=RDKLEPJy2Ldyk&start_radio=1