Liga prvaka 2011/12

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2011.
Poruka: 888
26. veljače 2012. u 02:21
http://www.youtube.com/watch?v=XBP7P9g_ytk ovo je prava zagrebova atmosfera neznalico a ovo danas je ono u šta se pretvorilo radi nekih drugih čimbenika koji nemaju veze s rukometom
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.02.2010.
Poruka: 11.159
26. veljače 2012. u 13:25
baš mi žao kaj su ga u međuvremenu skužili... baš me zanima kaj je dalje uspio izblebetat
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.09.2008.
Poruka: 1.062
26. veljače 2012. u 16:51
norvezani sude kopenhagenu :D
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2011.
Poruka: 327
26. veljače 2012. u 17:09
Jako dobro sude za sada. To su ona dvojica što se nama sudila na EP protiv Francuza. Odlični su bili
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2011.
Poruka: 888
26. veljače 2012. u 17:23
nadam se da se pripremate za Metalurg.. ja sam si kokice već pripremio za mikrovalnu .. 
Manolito
Manolito
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2006.
Poruka: 4.365
26. veljače 2012. u 17:37
Da je ovo četvrtfinale il utakmica o kojoj više zavisi neg prvo/drugo mesto
u grupi (oboje će proći sledeće protivnike) bilo bi tuče do besvesti
kolko ovi puštaju :)
U malo gradu kraj Dunava, tamo gde se najbolje PIVO toci...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2011.
Poruka: 327
26. veljače 2012. u 17:42
Jako je bitno biti prvi ili drugi. Ako si drugi onda u 1/4 finalu imaš finu ekipu protivnika: Barca, Atl.Madrid, HSV, Kiel/Cpnhagen. A to su najbitnije 2 tekme u stvari jer znače Final four. Ne bi sa baš složio da nije važno
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2010.
Poruka: 145
26. veljače 2012. u 18:04
odlicna tekma ag-kiel..... još onaj komentator na engleskom šta svršava na svaki gol....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.11.2011.
Poruka: 95
26. veljače 2012. u 18:04
Kobenhavn-Kiel:Egg brani kontru Jichi
markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.369
26. veljače 2012. u 18:06
ma englez je kralj.. najbolji komentator za slušat, on i dosadnu utakmicu napravi zanimljivom.. (ne govorim za ovu utakmicu - ova je zanimljiva)..
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
  • Najnovije
  • Najčitanije