Liga prvaka 2011/12

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2011.
Poruka: 18
27. veljače 2012. u 15:34

Cimos sigurno prolazi Savehof, a ni protiv Ademara ih ne treba otpisat. nisu ti španjolci klasa iznad u odnosu na Cimos..

Možda jedino Kielce je favorit ako bude igrao s slovencima

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.09.2008.
Poruka: 1.062
27. veljače 2012. u 15:49
opet je bastion obrisan, sad cekamo novu registraciju :D
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2011.
Poruka: 327
27. veljače 2012. u 17:32
Bastionče, bolje da ti prevedeš nego da koristiš ove web prevoditelje.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.12.2011.
Poruka: 188
27. veljače 2012. u 17:44
Na listi strelaca ehf BR.1 Zlatko HORVAT ,među prvih 10. je i moj Požežanin Kopljar s 55 golova( nisu mu unešena 3 gola protiv Savehofa)BRAVO ZLAJO !!!!
[uredio Požežanin - 27. veljače 2012. u 17:45]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.12.2011.
Poruka: 188
28. veljače 2012. u 10:06
za cca sat vremena : ?? osobno bih volio Metalurg,a i zbog Bastiona da se više ne ubija sa "strukom".
[uredio Požežanin - 28. veljače 2012. u 10:06]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.02.2010.
Poruka: 11.159
28. veljače 2012. u 11:16
slobodno pričekaš da sve parove izvuku pa onda staviš sve u jedan post...
niko se nebu ljutil
Ferko8
Ferko8
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2009.
Poruka: 984
28. veljače 2012. u 11:22
Hahahahaaa!!!
Hvala Bogu da završimo i s tim Metalurgom više zauvijek...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.02.2010.
Poruka: 11.159
28. veljače 2012. u 11:23
stvarno ove sezone se zagrebu maksimalno otvara ždrijeb i eto sad opet smo dobili najbolji mogući izbor...
apsolutno vjerujem u prolaz i ulazak u 1/4finale... ajmo zagreb
Komandant Mark
Komandant Mark
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 1.772
28. veljače 2012. u 11:23
Šteta što Metalurg mora ispasti tako rano.. a Bastion se baš ponadao da mogu nešto ozbiljnije napraviti ove sezone.
[uredio Komandant Mark - 28. veljače 2012. u 11:24]
Ferko8
Ferko8
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2009.
Poruka: 984
28. veljače 2012. u 11:25
Dakle, 11.03. u Varaždinu protiv Metalurga SEHA liga, a zatim dvije tekme Lige prvaka!! Jedva čekam!!
  • Najnovije
  • Najčitanije