Liga prvaka 2011/12

Croultras
Croultras
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.11.2011.
Poruka: 1.134
27. ožujka 2012. u 11:49
Švabe nam ležu,
samo je problem što u Kielu slabo koji german igra...
Doktor baluna...
markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.369
27. ožujka 2012. u 11:53
najgori mogući ždrijeb
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
Luckasti
Luckasti
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2007.
Poruka: 5.489
27. ožujka 2012. u 11:56
I sada svi koji ste pričali o slabom Koper-u, ja ih osobno vidim na F4 (Atletico nije ništa jači od njih)!

Pogotovo uz punu dvoranu (za razliku od "13.000" u ZG Areni), gdje po mojoj procjeni nije bilo više od 5.500-6.000 i od toga možda 200 navijača (od toga 50-70 Makedonaca)!
Sramota za jedan Zagreb kao grad, a onda i za marketing rukometnog kluba COZG, da uz podijeljene karte nisu u stanju napuniti ARENU da barem pristojno izgleda!

I samo čekam da počne pljuvanje po COZG, molim Vas lijepo u čemu smo mi još među 8 u Europi (osim možda po neradu i nezaposlenosti?)

I zato glave skupa (nadam se da će Obrvan spremiti neku caku, kao stari Kljun protiv Barce sa Dominikovićem davnih dana na vanjskome) i skupo prodati svoju kožu , a onda ni čudo nije nemoguće?

Nada ionako umire posljednja!

idemo do kraja
Powers
Powers
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.03.2012.
Poruka: 1.248
27. ožujka 2012. u 12:02
Luckasti je napisao/la:
I sada svi koji ste pričali o slabom Koper-u, ja ih osobno vidim na F4 (Atletico nije ništa jači od njih)!

Pogotovo uz punu dvoranu (za razliku od "13.000" u ZG Areni), gdje po mojoj procjeni nije bilo više od 5.500-6.000 i od toga možda 200 navijača (od toga 50-70 Makedonaca)!
Sramota za jedan Zagreb kao grad, a onda i za marketing rukometnog kluba COZG, da uz podijeljene karte nisu u stanju napuniti ARENU da barem pristojno izgleda!

I samo čekam da počne pljuvanje po COZG, molim Vas lijepo u čemu smo mi još među 8 u Europi (osim možda po neradu i nezaposlenosti?)

I zato glave skupa (nadam se da će Obrvan spremiti neku caku, kao stari Kljun protiv Barce sa Dominikovićem davnih dana na vanjskome) i skupo prodati svoju kožu , a onda ni čudo nije nemoguće?

Nada ionako umire posljednja!

Vidi cijeli citat

Gdje su se dijelile karte za Ligu Prvaka?
Pijanec
Pijanec
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.06.2007.
Poruka: 448
27. ožujka 2012. u 12:05
Powers je napisao/la:

Gdje su se dijelile karte za Ligu Prvaka?
Vidi cijeli citat

Zagreb za svaku utakmicu podjeli spoznorima određen broj karata.

Od prilike 50% kapaciteta dvorane ide u prodaju, a ostalo se podjeli.

Willy Wonka
Willy Wonka
Moderator
Pristupio: 04.09.2011.
Poruka: 6.735
27. ožujka 2012. u 12:09
Gore nije moglo, ali nije niti Kiel svemirska ekipa kakvom ih se prikazuje. Kašljucali su i oni u grupnoj fazi. Kopenhagen je igrao egal s njima i doma, a i u gostima su vodili na poluvremenu.

Uz jednu vrhunsku predstavu na razini one u Barceloni može se igrati s njima.
PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.091
27. ožujka 2012. u 12:16
Eto, ispada Zagreb i prije nego je pocelo cetvrtfinele... Budimo realni protiv Kiela u dvije utakmice niko na svitu trenutno ne moze proc. Na F4 ce bit drugacija prica, tu imaju sanse i Barca/Kopenhagen i Ath M.
Daleko najzanimljiviji par je i Barca- Kopenhagen gdje mislim da danci imaju dosta realne sanse, ovisi sad o tempiranoj formi. Koliko vidim Barca se digla protiv francuza a nisma siguran da je to njihova najbolja moguca partija. Sjetimo se prosle sezone kad su najbolji bili u 4.-5. mjesecu.  Ako budu takvi onda danci mogu vec pocet plakat, a u svakakvom  druagacijem scenariju (forma Barce protiv COZ) "danci" mogu iznenadit.
Lisice ili Ademar ce na F4...velika prednost na strani lisica koje igraju jako  dobro i Ademar im je protivnik po mjeri. U svakom slucaju hrvati ce imat jednog igraca na F4!!
markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.369
27. ožujka 2012. u 12:18
ma Kiel je najjača ekipa na svijetu i mislim da će oni osvojiti LP... imaju vanjsku liniju da se usereš
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.310
27. ožujka 2012. u 12:24
i dalje tvrdim da zagreb ima sanse protiv svih, pa i u 2 utakmice...samo da je koncentracije i da ne bude crnih rupa od po 10 minuta. Vjezbati obranu, koncentrirano i moze se...sanse su minorne, ali vjerujem u ekipu.
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
27. ožujka 2012. u 12:26
Prolazi Zagreb sa 2 pobjede!