Liga prvaka 2011/12

mistik9
mistik9
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.07.2009.
Poruka: 989
20. travnja 2012. u 20:27
ex. Slavonci / DPH Zagreb 100+
Josip321
Josip321
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.01.2009.
Poruka: 751
20. travnja 2012. u 20:37
Ne mogu u BH pratiti preko ehfove stranice.
volim rukomet!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2011.
Poruka: 327
20. travnja 2012. u 20:55
AG se odlijepio. Ako Barca ovako nastavi, ne piše im se dobro. Razbranili su Hvidta, zabili samo 11 golova za 30 min... 
Josip321
Josip321
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.01.2009.
Poruka: 751
20. travnja 2012. u 21:01
Kasim Kamenica je napisao/la:
Josip321 je napisao/la:
Ne mogu u BH pratiti preko ehfove stranice.
Vidi cijeli citat

http://www.sportlemon.tv/v-2/18/180/v-398181.html
Vidi cijeli citat


hvala, našao sam i ja te streamove.loša slika ali da se gledati. hvala
volim rukomet!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2011.
Poruka: 327
20. travnja 2012. u 21:03
Nemam baš neku veliku želju braniti HTV, ali sve ove stanice koje prenose AG-Barca nisu družavne nacionalne TV, nego privatne TV stanice što bi kod nas bila Arena ili Sport klub, Sportska TV. Općenito, nacionalne TV kuće imaju interes prenositi tekme gdje igraju domaći klubovi. Oni (mislim na HTV) jesu u banani, ali ja ih ne bi baš za ovo krivio.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2011.
Poruka: 327
20. travnja 2012. u 21:09
He, he, sjeb... semafor pa kasni 2.pol.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2011.
Poruka: 7.725
20. travnja 2012. u 21:12
Koliko je uvalio Rutenka ? Ja dok sam pratio spicio je samo jedan ?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2011.
Poruka: 327
20. travnja 2012. u 21:13
A stvarno smiješno... da se to desi kod nas svašta bi rekli 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2011.
Poruka: 327
20. travnja 2012. u 21:15
rene higuita je napisao/la:
Koliko je uvalio Rutenka ? Ja dok sam pratio spicio je samo jedan ?
Vidi cijeli citat

Jedan ili dva, više nije. Sad su dali listu strijelaca, nije ga bilo među onima sa 3 gola
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.460
20. travnja 2012. u 21:21
vrhunska igra kopenhagena zasada
  • Najnovije
  • Najčitanije