Liga prvaka 2011/12

Luckasti
Luckasti
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2007.
Poruka: 5.487
21. travnja 2012. u 21:29
Četitke Zagrebu i Koperu!

Zanima me gdje su naši vrli stručnjaci (koji pretpostavljam neznaju ni kako rukometna lopta izgleda), koji su prognozirali opći potop Zagrteba i Kopera + Barcelona je sigurna na F4!

Možda nakon uzvrata i bude po njihovim predviđanjima, no  Kopenhagen, Koper i Zagreb su pokazali i dokazali da znaju igrati !
I nadam se da će barem jedan od njih proći na F4! 
idemo do kraja
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.300
21. travnja 2012. u 21:30
nevjerojatno mi je da je zagreb drzal u sahu jednu ekipu koja ima rukometnu kremu u svojim redovima dok zagreb ima sve domace decke + spiler...velim, kad malo pogledamo,utakmicu je odlucila kraca klupa i manjak snage u zadnjih 15ak minuta. Taj manjak snage je znacil da u igru ulazi j. valcic i to je bil kraj. Predugo je moral igrati i to je to.

Mislim da zagreb nema neke sanse gore jer danas smo imali 17 obrana, kiel tek par, s tim da je sego skidal zicere...i na kraju "samo" x. Steta, samo da smo imali jednog igraca vise u rotaciji bilo bi mozda koji gol viska za zagreb...
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Luckasti
Luckasti
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2007.
Poruka: 5.487
21. travnja 2012. u 21:35
A da se osvrnemo i na utakmicu u Areni!
Arena polu prazna (navijači znaju o čemu pričam), jer nije isto 10-11.000 u Areni ili 10.000 u Ledenoj koja je po volumenu tri puta manja + barem 30-40% dječice koja ni neznaju kako navijati!
Najbolje se to vidjelo zadnje 2-3 minute kad su se svi digli na noge i kad je bilo da se smrzneš od buke!
Uz takvo navijanje ne bi bilo čudo ni +5-6 za ZGB!
Golužaje definitivno zakasnio sa Balićem u drugom poluvremenu (mislim da je bila 50 minuta kada ga je vratio)! Jer da se ne lažemo svi su pokazali srce ko kuća, od Zlaje na desnom do malog Šprema na lijevom krilu!
I sve pogreške im treba oprostiti jer i sami ste pisali Kiel ima niz od 30 bez poraza u Bundesligi ako se ne varam?
idemo do kraja
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.300
21. travnja 2012. u 21:42
btw, ako netko nije brojal..zagreb je kielu u 30 minuta napravil +12....
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Pijanec
Pijanec
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.06.2007.
Poruka: 448
21. travnja 2012. u 21:53

Jbg, na kraju su poceli gađati iz vanjskih pozicija i stigli su razliku. Steta, moglo se otici sa par razlike tamo. Koliko su im bili losi golmani, toliko ih je na kraju srao sut.

Sto se tice Zagreba korektno odigrano, kao sto se i ocekuje od ove ekipe kad igra sa 100% angazmanom. Imaju talenta, ali nemaju sirinu. Kad Kopljara i Spilera ovako ide onda nema zime i prakticki ne mozemo izgubiti, ali problem je sto je Strlek bio ozljeđen iako su i Sprem i Vukic odradili dobar posao, ipak mi se cini da bi Strlek istrcao i poneku kontricu vise u toj jurnjavi po terenu i da je ipak falio tako dobar igrac na krilu. I drugi problem, nije bilo pravog ucinka Marica. Jbg, los dan, nije zabio suteve, ono malo sto je dobio jer su ga i dobro drzali.

Gledao sam i Kopar. Oni imaju idealno poslozenu ekipu na svim pozicijama, kombinacija nekoliko afirmiranih igraca i par buducih zvijezda. Slovenci grade novu jaku generaciju svog rukometa.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 313
21. travnja 2012. u 22:12
Pijanec je napisao/la:
Slovenci grade novu jaku generaciju svog rukometa.
Vidi cijeli citat


a koja im je stara?

nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.300
21. travnja 2012. u 22:39
Matan und jaranen je napisao/la:
Pijanec je napisao/la:
Slovenci grade novu jaku generaciju svog rukometa.
Vidi cijeli citat


a koja im je stara?

Vidi cijeli citat


Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Croultras
Croultras
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.11.2011.
Poruka: 1.134
21. travnja 2012. u 22:41
Mariću moj,

previše si pratio Vorija u zadnje vrijeme.
[uredio Croultras - 21. travnja 2012. u 22:50]
Doktor baluna...
Croultras
Croultras
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.11.2011.
Poruka: 1.134
21. travnja 2012. u 22:48
Kasim Kamenica je napisao/la:

Rek sam najslabi sostav ZG zadnjim 20 godina em Balic nie ni 5% od ono sta je bio pred 3-4 godina.





Vidi cijeli citat

Bastionče,
nikako da se smiriš,
ali hajde,samo nas i dalje stručno zabavljaj.
Doktor baluna...
Pijanec
Pijanec
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.06.2007.
Poruka: 448
21. travnja 2012. u 23:43
Matan und jaranen je napisao/la:
Pijanec je napisao/la:
Slovenci grade novu jaku generaciju svog rukometa.
Vidi cijeli citat


a koja im je stara?

Vidi cijeli citat

Stara im je ona od prije 10ak godina koja je imala lijepe rezultate. Treba spomenuti europsko srebro 2004. te europski naslov RK Celja 2004.

Sad, ako ti mislis da im to nije bila jaka generacija, onda se ne slazem s tobom. Ali, ok, svatko ima pravo na svoje misljenje.

[uredio Pijanec - 21. travnja 2012. u 23:43]