Liga prvaka 2011/12

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 313
22. travnja 2012. u 09:10
Pijanec je napisao/la:
Matan und jaranen je napisao/la:
Pijanec je napisao/la:
Slovenci grade novu jaku generaciju svog rukometa.
Vidi cijeli citat


a koja im je stara?

Vidi cijeli citat

Stara im je ona od prije 10ak godina koja je imala lijepe rezultate. Treba spomenuti europsko srebro 2004. te europski naslov RK Celja 2004.

Sad, ako ti mislis da im to nije bila jaka generacija, onda se ne slazem s tobom. Ali, ok, svatko ima pravo na svoje misljenje.

Vidi cijeli citat


Da, bila je jaka, ali osim medalje na svom terenu koja je skoro placena Metlicicevim okom, ostali rezultati su im 0.

Pusti Celje, bez Koksharova i Rutenke bi osvojili nista. Prije su Prule odraz kvalitete tadasnje generacije sa Zormanom, Lubejom, Lapajneom, Natekom, Podpecanom itd.



xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.419
22. travnja 2012. u 09:38
vrhunsa utakmica zagreba
presudila je duža klupa kiela(palmarson je ušao u 45 i kreirao preokret zajedno sa zeitzom)
zagreb izgleda odlično kad su na vanjskim pozicijama špiler,balić,kopljar ali kad prvu dvojicu zamjene braća valčić to je očaj i ako zagreb želi nešto višee sljedeće godine pod hitno mora dovesti pravog lijevog vanjskog

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.10.2011.
Poruka: 285
22. travnja 2012. u 09:50
Lijevi vanjski im je nasušno potreban.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.09.2009.
Poruka: 53
22. travnja 2012. u 10:16
Matan und jaranen je napisao/la:
Pijanec je napisao/la:
Matan und jaranen je napisao/la:
Pijanec je napisao/la:
Slovenci grade novu jaku generaciju svog rukometa.
Vidi cijeli citat


a koja im je stara?

Vidi cijeli citat

Stara im je ona od prije 10ak godina koja je imala lijepe rezultate. Treba spomenuti europsko srebro 2004. te europski naslov RK Celja 2004.

Sad, ako ti mislis da im to nije bila jaka generacija, onda se ne slazem s tobom. Ali, ok, svatko ima pravo na svoje misljenje.

Vidi cijeli citat


Da, bila je jaka, ali osim medalje na svom terenu koja je skoro placena Metlicicevim okom, ostali rezultati su im 0.

Pusti Celje, bez Koksharova i Rutenke bi osvojili nista. Prije su Prule odraz kvalitete tadasnje generacije sa Zormanom, Lubejom, Lapajneom, Natekom, Podpecanom itd.



Vidi cijeli citat

Milslim da je jako neukusno da bilo tko iz Hrvatske pominje bilo čije oči. Perinom oku nije bilo ništa, iako se digla tolika galama pa se čak prijetilo tužbom i traženjem odštete, ali je zato netko drugi ostao bez oka i to od ruke hrvatskog igrača. Sada samo ostaje da se i dalje plasiraju teze zavjere u smislu slovenac je to radio namjerno, a hrvat pukim slučajem. Sasvim je sigurno da su oba incidenta bila nenamjerna i svako drugačije tumačenje je bijedan hrvatski jal.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 313
22. travnja 2012. u 10:36
Hrvatski jal? prema cemu, slovenskom rukometu ili?

Svaki start sa rukama u lice je idiotizam i potencijalna ozljeda protivnika. Tu nema razlike izmedju Valcica i Pajovica.


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.03.2011.
Poruka: 223
22. travnja 2012. u 10:43
Neriješen rezultat,korisniji, zanimljiviji za uzvrat , mislim za Kiel, baš me zanima da li će Omeyer napunit gaće svaki put kad mu Kopi zapuca...kao jučer
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 313
22. travnja 2012. u 10:45
Ali ne mozes vjerovati kako je Omeyer.. los

Kopljar ga busi svaki put, kako pozeli. Ali jos je nevjerojatnije da Kopljar koji inace nema muda, onako bez pardona puca lopta na Omeyera, i svaka je kirurski tocna. Sta je sa njegovom glavom (Kopljarevom) nije mi bas jasno.

Zasto onako ne lansira i druge golmane, ocito da moze i zna.
goikoetxea
goikoetxea
Mali dioničar
Pristupio: 02.10.2010.
Poruka: 7.976
22. travnja 2012. u 11:00
steta da nisam gledao utakmicu. bio sam uvjeren da je sutra ( tojest danas )

steta i da nisu pobjedili. ne bi previse znacilo za uzrat ali ljepse zvuci ta minimalna pobjeda

kakav je bio kafe und kolac? kako se nosio s utakmicom?
...ladne su mi, ladne ove kiše a na jugu i zime su od zlata...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 313
22. travnja 2012. u 11:06
goikoetxea je napisao/la:

kakav je bio kafe und kolac? kako se nosio s utakmicom?
Vidi cijeli citat


Iznenadjujuce dobar, sav se preznojio, majica mu mokra ko da se kupao u njoj

On kao da je sve bolji... ne smijem jos nista reci, jer moze me demantirati... ali definitivno je digao ekipu nakon -5. Poslao je malog Sprema naprijed u 5-1 obrani i to je funkcioniralo savrseno, mali neodoljivo podsjeca na brata, po meni je i bolji jer nema jednu fintu u sutu.

Obrana je padala kad je prednjeg igrao Vukic, prespor je za to.

Cak ni Joso u igri sredinom utakmice nije pokvario igru, igralo se furiozno od 10 do 40 i neke minute, ali nakon toga vise nije bilo snage. Slavko je uspio jednog Gislasona dovesti na prag ocaja, onaj "sta sad raditi?" pogled sredinom utakmice je neprocjenjiv. Kiel se uspio vratiti sirom klupom i pogurancem sudaca. Ocekivano, ipak, nemoguce je da u rukometu Veliki nema pomoc sudaca, kad zatreba, tu su oni.
goikoetxea
goikoetxea
Mali dioničar
Pristupio: 02.10.2010.
Poruka: 7.976
22. travnja 2012. u 11:14
ajde, pa nije visoko postavio letvicu pa da ne moze biti sve bolji...

salu na stranu, ma koliko mrzak mi bio ( vise zbog toga sto se uguzio da trenira sve zivo u hrvatskoj ) vidi se da se sve bolje nosi s trenerskim poslom. ne mislim da moze biti trenerski mag, ali dogurace do toga da nam ne pravi probleme na vlastitoj klupi a s vremena na vrijeme da napravi nesto dobro... logicno, kada se kali na 3 klupe
...ladne su mi, ladne ove kiše a na jugu i zime su od zlata...