Liga prvaka 2011/12

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 313
22. travnja 2012. u 11:19
Ma on ima motiv ocito, zeli se dokazati, i kuzi rukomet jer ga je igrao. Nije tvrdoglav kao Cervar, i polako kuzi da hrvatski rukomet ne moze igrati odbojku u obrani i cekati los dan protivnickih sutera. Jucer je zgusnuo sredinu, pustio malo vise mjesta Kielovim krilima, kao sto bi svaki trener uradio. Iznenadio ih je sa Spremom, odsjekao im sredinu.

Ali ipak, razlika u iskustvu i sirini kvalitetnih igraca (necu reci kvaliteti jer ono sto vrijedi u Zagrebu, kvalitet je i za prvi tim Kiela, sinoc vidjeno, problem je samo sto Zagreb nema Kielovu sirinu) je ocita, golmani Kiela nisu skinuli skoro nista, a Sego je branio kao ludjak, 17 obrana.

Plus Pesic skine penal Ilicu.

I opet Kiel izvuce egal.

Jednostavno su jaca ekipa.

goikoetxea
goikoetxea
Mali dioničar
Pristupio: 02.10.2010.
Poruka: 7.976
22. travnja 2012. u 11:31
ma po kretanju rezultata sam naslutio da su zadnjih 10,15 minuta ili puzali ili je igrao joso... steta, ne znam zasto je obrvan zapostavio kaleba. ne znam koliko moze biti slabiji od valcica juniora. a bogami ni stariji nije sjena svoja.
...ladne su mi, ladne ove kiše a na jugu i zime su od zlata...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 313
22. travnja 2012. u 11:45
Stariji Valcic je u prvih 10 minuta tri-cetiri lopte izgubio kao zadnji amater, svaki put ili koraci ili dupla ili mu ispadne iz ruke.

Mali Kaleb bi sigurno igrao bolje od Jose, ali valjda je ovaj privilegiran zbog punca. Drugi razlog ne vidim, osim sto je eto kao iskusniji. Jaka stvar.
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.300
22. travnja 2012. u 12:02
moram priznati da me goluza iznenadjuje sa nekim taktickim postavkama, pa cak i reagiranjem tijekom utakmice. Nazalost na kraju bas i nije imal materijala za izgurati povoljniji rezultat...

Ima on jos glupih poteza, ali cini mi se da ih je sve manje. Naravno da treba iskustva...Mozda njegova najveca kvaliteta je to kaj nije tvrdoglav ko lino. I dalje smatram da je prerano dosel na celo reprezentacije, trebal je prvo voditi zagreb neko vrijeme...ali ko zna, mozda je proslo vrijeme praznog hoda, pa bude losih odluka minimum kaj bi znacilo i konacno osvajanje nekih zlata ili barem igranje u finalu..
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
22. travnja 2012. u 12:15
Sva sreća da nisam gledal utakmicu, pa popizdil bi nakon +7...

U uzvratu se ne nadam ničemu osim još jednom rutinskom porazu u Njemačkoj...dakle 5-6 razlike za Kiel
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
jajajaja4444
jajajaja4444
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.02.2010.
Poruka: 1.094
22. travnja 2012. u 12:29
Pljuvat cemo mi još po Goluži ne sumnjam ja u to, ali za jucer sve pohvale. Onaj zadnji tajmaut, kada im je rekao svu bit rukometa mi se najvise svidio, znači neces dobiti utakmicu napadom, nego obranom. Od obrane sve kreće, i jako mi je drago da goluža to shvaća. Lino je bio motivator, i istina odlično je posložio obranu, od tuda i svi naši uspjesi, ali ako Goluža to uspije povezati sa napadom, prvi sam koji ce mu skinuti kapu, iako kao sta je netko napisao smatram da je mozda prerano dosla repka na red, ali nema veze, ako ce funkcionirati kao jucer samo napred Slavkec!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.10.2011.
Poruka: 1.513
22. travnja 2012. u 14:28
salem je napisao/la:
Neriješen rezultat,korisniji, zanimljiviji za uzvrat , mislim za Kiel, baš me zanima da li će Omeyer napunit gaće svaki put kad mu Kopi zapuca...kao jučer
Vidi cijeli citat

daj se otkači s Marka... ko Dalila si...najdi si svog Samsona
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.10.2011.
Poruka: 1.513
22. travnja 2012. u 14:29
nago kak vas se svidjelo suđenje Gubice i Miloševića protiv Lisica
[uredio rafael-ark - 22. travnja 2012. u 14:31]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.12.2011.
Poruka: 188
22. travnja 2012. u 16:42
Matan und jaranen je napisao/la:
Ali ne mozes vjerovati kako je Omeyer.. los

Kopljar ga busi svaki put, kako pozeli. Ali jos je nevjerojatnije da Kopljar koji inace nema muda, onako bez pardona puca lopta na Omeyera, i svaka je kirurski tocna. Sta je sa njegovom glavom (Kopljarevom) nije mi bas jasno.

Zasto onako ne lansira i druge golmane, ocito da moze i zna.
Vidi cijeli citat

Šariću 7 kom. u Barceloni,Staniću 7 kom. u Beogradu...itd.
[uredio Požežanin - 22. travnja 2012. u 16:42]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.03.2011.
Poruka: 223
23. travnja 2012. u 15:09
rafael-ark je napisao/la:
salem je napisao/la:
Neriješen rezultat,korisniji, zanimljiviji za uzvrat , mislim za Kiel, baš me zanima da li će Omeyer napunit gaće svaki put kad mu Kopi zapuca...kao jučer
Vidi cijeli citat

daj se otkači s Marka... ko Dalila si...najdi si svog Samsona
Vidi cijeli citat


Želja ispunjena,  do jeseni , Ok. (7/7  Kielu, da nije istinito bilo bi čudesno).