Liga prvaka 2011/12

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.02.2012.
Poruka: 74
23. travnja 2012. u 22:05
matan und jaranen

prepoznao sam tvoju demagogiju

pozdravi princivalija ;;))))
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2011.
Poruka: 44
23. travnja 2012. u 22:23
kiel je malo prejak za zagreb,tako da nevidim cemu tolike mudrolije,imaju u bundesligi 28-o,u euroligi skoro isto,zagrebu se malo poslozilo ali samo sa spilerom,kopljarom i horvatom i mali sprem je bio ok,nemoze se dobiti kiel pogotovo ne u dve utakmice,ovo je zagrebov domet

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.12.2011.
Poruka: 188
23. travnja 2012. u 23:21
handball8 je napisao/la:
kiel je malo prejak za zagreb,tako da nevidim cemu tolike mudrolije,imaju u bundesligi 28-o,u euroligi skoro isto,zagrebu se malo poslozilo ali samo sa spilerom,kopljarom i horvatom i mali sprem je bio ok,nemoze se dobiti kiel pogotovo ne u dve utakmice,ovo je zagrebov domet

Vidi cijeli citat

Sada kad Berlin gotovo sigurno otpada jasno je da domaćin MORA biti na F4,znači ni da je ostalo + 7 za nas ne bi bilo dovoljno jer i EHF ima svog Gopca.Jedino susret u Barceloni...
[uredio Požežanin - 23. travnja 2012. u 23:21]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2010.
Poruka: 145
24. travnja 2012. u 00:34
goluža je čitao forum... plati ein kaffe und kolač ekipi und piva ist sehr gut..
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.09.2011.
Poruka: 1.202
24. travnja 2012. u 00:49
Meni je neshvatljivo da neko misli da su sudije pokrale zagreba. Pa da je ostalo +7 u Zagrebu u Njemačkoj bi bilo -10 ne jer ehf tako kaže nego jer je Kiel daleko bolja momčad. Bilo je par sumnjivih odluka ali u globalu kriterij je odgovarao zagrebu više nego kielu

Niko ne spominje "srpske" napade zagreba koji su znali da traju po minut, minut i po. Bilo je napada kad im je trebalo 30 sekundi pa pređu preko centra.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.11.2011.
Poruka: 495
24. travnja 2012. u 09:43
USA je napisao/la:
Meni je neshvatljivo da neko misli da su sudije pokrale zagreba. Pa da je ostalo +7 u Zagrebu u Njemačkoj bi bilo -10 ne jer ehf tako kaže nego jer je Kiel daleko bolja momčad. Bilo je par sumnjivih odluka ali u globalu kriterij je odgovarao zagrebu više nego kielu

Niko ne spominje "srpske" napade zagreba koji su znali da traju po minut, minut i po. Bilo je napada kad im je trebalo 30 sekundi pa pređu preko centra.
Vidi cijeli citat




Ma koja krađa,nije Gobac naučen na pošteno suđenje jer kod nas je sve kako on kaže a tu nije pa su mu odmah svi krivi?
M-G
M-G
Mali dioničar
Pristupio: 25.04.2010.
Poruka: 6.768
24. travnja 2012. u 10:27
gobac je proširio vijest da su pokradeni i sad neki koji možda ni nisu gledali utakmicu pišu o velikoj uroti ehf-a protiv zagreba...gobac da bi bio zadovoljan suđenjem moraš mu dati barem 10 lopti i onda je miran... sjećam se pred par godina kad je uništio doma flensburg i mislim da hsv...ono je valjda njemu normalno suđenje...
IZNAD SVIH!!! HRVATSKA!!!!
Skopje
Skopje
Mali dioničar
Pristupio: 14.03.2010.
Poruka: 5.708
24. travnja 2012. u 12:48
Da su suci u drugom poluvremenu zajebali malo.....je istina ( Maricevo probijanja,noga jednog igraca Kiela,2 minute Gojuna....),ali da je Zagreb pokraden,pa to nema nikakve veze. Kiel je osjetno jaca momcad koja ove sezone ne zna za poraz,imaju sirinu kakvu Zagreb ne moze ni sanjati......Skoro svi igraci Zagreba su odigrali fantasticnu utakmicu,skoro i nadmasili sebe,ali realno nije bilo snage za ocuvati tu prednost i razinu igre do kraja. Vec 10090239583068438 puta vidjena stvar gdje slabija ekipa vodi,a na kraju jaci sve to stize.
[uredio Skopje - 24. travnja 2012. u 12:49]
Ne zelim da se hvalim sam sebe nie moj stil, ali ipak. Ja sam jedan od najveci rukomet expert/analiticar u atmosveri. Pratim 15 evropski ligi a 5 pratim detaljirano. ---- by Bastion. (Stefan84)
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.05.2009.
Poruka: 17.696
M-G
M-G
Mali dioničar
Pristupio: 25.04.2010.
Poruka: 6.768
24. travnja 2012. u 13:14
jel se zna možda što za hvidta? jel kažnjen?
IZNAD SVIH!!! HRVATSKA!!!!