Da su suci u drugom poluvremenu zajebali malo.....je istina ( Maricevo probijanja,noga jednog igraca Kiela,2 minute Gojuna....),ali da je Zagreb pokraden,pa to nema nikakve veze. Kiel je osjetno jaca momcad koja ove sezone ne zna za poraz,imaju sirinu kakvu Zagreb ne moze ni sanjati......Skoro svi igraci Zagreba su odigrali fantasticnu utakmicu,skoro i nadmasili sebe,ali realno nije bilo snage za ocuvati tu prednost i razinu igre do kraja. Vec 10090239583068438 puta vidjena stvar gdje slabija ekipa vodi,a na kraju jaci sve to stize.
[uredio Skopje - 24. travnja 2012. u 12:49]
Ne zelim da se hvalim sam sebe nie moj stil, ali ipak. Ja sam jedan od najveci rukomet expert/analiticar u atmosveri. Pratim 15 evropski ligi a 5 pratim detaljirano. ---- by Bastion. (Stefan84)