Liga prvaka 2011/12

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.05.2009.
Poruka: 17.696
16. svibnja 2012. u 15:49

ovaj norveški trener je dečko od heide loke heh odlazi on, a zamijenit će ga španjolski trener ambros martin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.05.2009.
Poruka: 17.696
24. svibnja 2012. u 22:36




    



Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.10.2011.
Poruka: 1.513
25. svibnja 2012. u 09:18
ne vidim nigdje najave TV prijenosa za završni turnir ovaj vikend... ima tko kakvu informaciju?
[uredio rafael-ark - 25. svibnja 2012. u 09:20]
M-G
M-G
Mali dioničar
Pristupio: 25.04.2010.
Poruka: 6.768
25. svibnja 2012. u 10:15
hrt2 piše da ima prijenos u 7h a utakmica se igra u 6 hahahah, prije toga je plivanje.  ova u 3 i 15 će bit na eurosportu jer njemci igraju, a slo2 ima berlin-kiel isto. tako da će biti negdje...
IZNAD SVIH!!! HRVATSKA!!!!
Croultras
Croultras
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.11.2011.
Poruka: 1.134
25. svibnja 2012. u 18:33
Očekujem finale Kiel - Kopenhagen,
pa neka Mikkel Hansen odluči pobjednika.
Doktor baluna...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.05.2009.
Poruka: 17.696
25. svibnja 2012. u 18:39
M-G je napisao/la:
hrt2 piše da ima prijenos u 7h a utakmica se igra u 6 hahahah, prije toga je plivanje.  ..
Vidi cijeli citat



to je snimka

19:00
Rukomet, LP (M) - Final Four: Kiel - Fuchse, snimka*
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.05.2012.
Poruka: 120
25. svibnja 2012. u 23:34
Prenose sve cetri utaknice imate na Areni Sport 2 ili 3 steta je to propustit,ako slucajno nemate kanale arena sport imate isto sve cetri utaknice na stranici  EHF.TV live.Moje misljenje ako Atletiko Madrid  igrao kao zadnju utaknicu protiv barcelone on ce ovjojiti F4,samo ako imali los dan igbubiti ce oni daleko najiskusni ekipa od ove certi.Uzivajte
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2010.
Poruka: 145
26. svibnja 2012. u 00:16
Ne bih se baš složio da je ovaj Ciudad iskusniji od Kiela...
Kad je real bio na vrhuncu imali su metličića/steffansona,fernandeza,jevdokimova,džombu itd.. ovaj današnji real je slabiji dosta
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.05.2012.
Poruka: 120
26. svibnja 2012. u 01:14
Tu je to negdje i danas ima mnogo iskusni igraca Dinar,Lazarov,Chema,Abalo imaju dvije postave podjednako kvalitetni igraca uz najbolje pivote i vanserisko krilo Abaloa sa kojim se ni jedan krilni igrac na svije nemoze poredit.Po meni oni su najbolji klub i igraju najljepsi rukomet sad jedino ako imali los dan to je drugo,proslo finale su trebali osvojit sreca im se isprecila Saric 21 odbrana i to je presudilo i bez Sterbika su igrali.Kiel jeste masina ove sezone ali nisu nezaustavljivi nisu imali protivnika kao Barca i Altetiko pa da vidimo gdje su igrali su sa Kopenfagenom ali taj tim je pobjedio Ademar,Zagreb ih je fakticki razvalio samo su im sudije dobro pomogle u prvoj utaknici pogotovo nisu dopustili Zagrebu da pobjedi.Bice pravo uzivanje gledat f4.
Manolito
Manolito
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2006.
Poruka: 4.365
26. svibnja 2012. u 06:37
ma k-k finale sigurno. onda gusta tekma ko prve dve i na krajju titi pozadi i air france napred resavaju.

posto su dva naslova vec u hbl rukama bice i treci, da i bastionce sazna koja je najjaca liga :)
U malo gradu kraj Dunava, tamo gde se najbolje PIVO toci...
  • Najnovije
  • Najčitanije