Liga prvaka 2011/12

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2010.
Poruka: 145
26. svibnja 2012. u 11:27
arenasport 2 i 3? nigdje ne vidim najavu za rukomet...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.03.2007.
Poruka: 4.540
26. svibnja 2012. u 12:40
picasso je napisao/la:
Tu je to negdje i danas ima mnogo iskusni igraca Dinar,Lazarov,Chema,Abalo imaju dvije postave podjednako kvalitetni igraca uz najbolje pivote i vanserisko krilo Abaloa sa kojim se ni jedan krilni igrac na svije nemoze poredit.Po meni oni su najbolji klub i igraju najljepsi rukomet sad jedino ako imali los dan to je drugo
Vidi cijeli citat


Malo odvadi, jer pretjerujes.

Atletico je visio protiv Cimosa, a ti kazes najbolji klub.

Abalo nije u najboljoj formi vec godinu dvije, jedino sto ga trenutno izdvaja od ostalih krila je taj njegov izlazak na beka i sto zna dati gol sa 9 metara. Mada ima i slicnih igraca, recimo Kavticnik.

Realizacija mu steka dooobro, jedan Horvat je trenutno zahvalnije krilo od Abaloa. Mislim, za ekipu. A umjetnicki dojam je svakako na strani Abaloa, stvarno leti covjek.

Lazarov je dokazani choker. Dinart je vec u godinama i primjeti se to na igri. Chema je ipak (malo iznad)prosjecan igrac.
car01
car01
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.10.2009.
Poruka: 2.044
26. svibnja 2012. u 14:58
Stefansson, Sigurdsson, Boldsen, Jorgensen, Hvidt, neznam baš po kojem kriteriju je itko iskusniji od njih......

+Hansen, Ekberg, Toft Hansen....kao mlađi, ali sa puno važnih utakmica.....

Ciudadu dajem male šanse......

a što se tiče prijenosa, nijedan Eurosport izgleda ne prenosi, kao ni onaj Sport1
[uredio car01 - 26. svibnja 2012. u 15:04]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.05.2012.
Poruka: 120
26. svibnja 2012. u 16:05
Odlicno poluvrijeme Kiel je u jednom trenutku ima plus 6,Dagur spasava Berlin uvodi  iskusnog Romera i Štohla koji vracaju na 2 odnosno 3 razlike zaostaka.Kod Kiela Jicha najbolji nezaustavljiv je ceh,kod Berlina Jaska isto tako raspolozen.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.05.2012.
Poruka: 120
26. svibnja 2012. u 16:07
Sve prenose iamte na ARENI 2,ako nemate imate na EHF.TV LIVE sve cetri utaknice
Griotte
Griotte
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.02.2008.
Poruka: 409
26. svibnja 2012. u 16:57
Kako pacerski propuštena šansa za izjednačenje. Dodatni igrač s markerom je samo zasmetao pucaču, ništa drugo.
Dum spiro,spero
Josip321
Josip321
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.01.2009.
Poruka: 751
26. svibnja 2012. u 17:02
Nije mi jasno što su čekali da igrača sa markerom uvedu teko 7-8 sekundi prije kraja a imali napad od 30 sekundi??
volim rukomet!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.05.2012.
Poruka: 120
26. svibnja 2012. u 17:05
Kakva utaknica odlican otpor Berlina zadnji napad sve odlicno odradeno Peterson suta u ljevu stranu Omejer krece u desnu,a lopta pogada igraca Berlina koji ulazi sa markerom i spasava Kiel od produzetaka.Berlin je zasludio finale Nincevic takoze masi zicer sa krila u prezadnjem napadu mada je bio malo odgurnut.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2010.
Poruka: 145
26. svibnja 2012. u 17:06
ma koja vražja arena2?????? na areni 2 je bio prenos brazil-danska nogomet
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.06.2011.
Poruka: 2.480
26. svibnja 2012. u 17:07
omeyeru za onu obranu s lijevog krila moze kiel jos jedan spomenik napravit
  • Najnovije
  • Najčitanije