[uredio narada108 - 24. studenog 2022. u 20:01]

Ovi nasi komentatori izmisljaju imena kao da su pali s Marsa

alkatraz
alkatraz
24. studenog 2022. u 21:00

Arino u 54. minuti zabio za 28-25 , Kiel radi seriju 5-0 i minutu prije kraja vode sa dva razlike. Weinhold je tragicar koji je omogucio barci napad za bod . Na kraju 30-30

alkatraz
alkatraz
08. prosinca 2022. u 20:31

4 boda je trebao zagreb uzeti rumunjima u dvije utakmice, a na kraju su sretnim sa samo jednim

pula
pula
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.12.2009.
Poruka: 1.455
08. prosinca 2022. u 21:27

Koja sramota od suđenja.bit ce da se mora prikazat da je goluza pravo riješenje i da nije bio problem u vodstvu kluba....

Ma...

Eto nakon dugo vremena sam pogledao Zagreb, doduše samo drugo poluvrijeme. Činilo se kako će održati to vodstvo no mislim da su ga prelako ispustili. Još golmani obrane bitne lopte i opet se dogode neke glupave pogreške npr. onaj ulazak Dibirova prije vremena u izvođenju sedmerca.
A nije mi jasno kako nakon timeouta, gdje dogovore akciju, nakon 3 dodavanja izgube loptu i prime gol na bez golmana.