Lino je postao loša pojava u našem rukometu...da nije slizan sa vrhovima vlasti (a time mi je još manje drag) trebao je davno dobiti cipelom u tur.
Isto kao Ćiro svojedobno. E sad jel on mag što se uzeo najkvalitetniju ekipu i s njom uzeo 3 mjesto u Francuskoj? Da je recimo Ivić vodio repku, da li bi bilo bolje?
Možemo pitati babu vračaru.
Meni je žao da jednu kvalitetnu generaciju ne dobije još netko i ne pokuša s njom nešto ozbiljnije napraviti - ovaj Lino cretino je pokazao da napuni gaće kad je gusto i da se sav izgubi....zar nije logično da šansu ne dobije netko drugi?
Ili su stvarno neka druga, treće i uglavnom četvrta mjesta ono što nas čini sretnim?
Ma ljudi, otvorite oči...