Paket24 Premijer liga 2025/26

123istrani
123istrani
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.03.2019.
Poruka: 1.560
23. svibnja 2026. u 20:33

Rekao bi Zeni na dusu, nije neki sut bio..

Tonko Maroević
Tonko Maroević
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.12.2024.
Poruka: 407
23. svibnja 2026. u 20:33

Eto, Bjelovar bez Bure u Premijerci... 👏👏👏👏

njamnjam
njamnjam
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.07.2012.
Poruka: 1.789
23. svibnja 2026. u 20:34

Cestitke Bjelovaru i Goluzi kojeg se stalno kritizira a nije tako los trener!

jednajehrvatska
jednajehrvatska
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.04.2025.
Poruka: 444
23. svibnja 2026. u 20:34

Kakva završnica. Ode Zamet. Čestitke Bjelovaru

mtk25
mtk25
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.05.2014.
Poruka: 2.456
23. svibnja 2026. u 20:34

Bravo Bjelovar, zasluzena pobjeda.

sepson
sepson
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.09.2003.
Poruka: 1.738
23. svibnja 2026. u 20:35
[uredio sepson - 24. svibnja 2026. u 12:36]
I BILO KAD... I BILO GDJE... I BILO S' KIM' DA IGRAŠ TI... MI SMO UVIJEK UZ TEBE... BJELOVARE VOLJENI...
Vatreni navijač
Vatreni navijač
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.10.2025.
Poruka: 121
23. svibnja 2026. u 20:35

123istrani je napisao/la:

Rekao bi Zeni na dusu, nije neki sut bio..

Vidi cijeli citat

Blok mu je jako zasmetao, ovu loptu ne vidiš dok ne dođe pred glavu.

Pearl Jam
Pearl Jam
Mali dioničar
Pristupio: 10.11.2007.
Poruka: 5.565
23. svibnja 2026. u 20:36

Čestitam Bjelovaru! Plasirali se u Premijer ligu bez Bure.

Sjajan gol Ivanića za pobjedu! 

a kad se stisnem uz tvoje toplo dupe, meni je super
Vatreni navijač
Vatreni navijač
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.10.2025.
Poruka: 121
23. svibnja 2026. u 20:37

Napeta i ok utakmica, Bjelovar cijelu tekmu imao prednost. Kao neutralni navijač zadovoljan sam utakmicom, 2 crvena, ipak mi je Bjelovar malo draži pa mi je drago radi pobjede.

PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.095
23. svibnja 2026. u 20:38

Jako skupa i po imenima kvalitetna ekipa da bi ispala iz lige. 

Meni sudci dobri i korektni

  • Najnovije
  • Najčitanije