Opet iste priče kao i prije kvalifikacija pa onda Bjelovar derne Zameta, Karlovac derne Moslavinu.
To su ekipe koje nisu bile prve u 1. HRL ali su izbacile premijerligaše i to obje zasluženo.
Nitko ne misli da su u ovom sastavu spremne za vrh Premijer lige i obje (baš kao i Sisak i Ardi kao prvaci) se moraju ozbiljno pojačat. Koliko će to tko bit spreman i sposoban napravit vidjet ćemo.
Vatreni navijač je napisao/la:
Moslavina mi je draga ekipa, ali ruku na srce budimo realni zaslužili su ispasti, jednostavno trenutno s prikazanim kroz cijelu sezonu tu ne pripadaju, godinama se već provlače, krpaju ekipu, preplaćuju kvazi igrače, izgledaju u igri totalno kilavo i sporo i bezidejno, idu iz šupljeg u prazno. Po meni ekipa bez budućnosti i ne bih rekao da će dogodine nazad.
Vidi cijeli citat
Nažalost, točno to. Meni je isto žao jer je Kutina grad koji voli rukomet i uvijek su imali podršku publike i dobru atmosferu (što se nažalost ne može reći za sve premijerligaše pa ni za neke u sličnim sredinama), ali kao ekipa "ispadaju" već jedno pet sezona. Na kraju su jednom i zaista ispali i sumnjam da su sposobni za brzi povratak.
Neće možda (i nadam se) doživjet sudbinu KTC-a, iako uzevši u obzir (ne)rad s mladima i to da će im sad bit puno puno teže ikoga izvana privuć da igra drugu ligu, ne bi ni to bila senzacija.