Paket24 Premijer liga 2025/26

gostovanje u osijeku
gostovanje u osijeku
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.04.2025.
Poruka: 57
25. svibnja 2026. u 01:01

Vatreni navijač je napisao/la:

gostovanje u osijeku je napisao/la:

Nije karlovac tolko dobar bio koliko je moslavina danas imala uzasan dan i odigrali vjerojatno najgoru tekmu nakon zimske pauze

Vidi cijeli citat

Moslavina mi je draga ekipa, ali ruku na srce budimo realni zaslužili su ispasti, jednostavno trenutno s prikazanim kroz cijelu sezonu tu ne pripadaju, godinama se već provlače, krpaju ekipu, preplaćuju kvazi igrače, izgledaju u igri totalno kilavo i sporo i bezidejno, idu iz šupljeg u prazno. Po meni ekipa bez budućnosti i ne bih rekao da će dogodine nazad.

Vidi cijeli citat


 

Potpisujem sve. Mlađe kategorije su im se srozale zadnjih 10ak godina, a dok to ne sredis vjecito ces pretakati iz supljeg u prazno. Kvalitetu ova ekipa sigurno ima jer su u ligi za ostanak bili u top 2-3 ekipe, jbg prvi dio polusezone dok su se pohvatali bilo je kasno

gostovanje u osijeku
gostovanje u osijeku
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.04.2025.
Poruka: 57
25. svibnja 2026. u 01:04

Ne vidim u igri karlovca nista posebno osim sto imaju Pintera koji je uz 10ak golova iz igre ili koliko vec napravio jos barem toliko sansi za druge. Decko je po meni u top 5 srednjaka lige, da je moslavina zaustavila njega ja ne vidim tko bi radio visak kod karlovca. Svi golovi su kretali od njega

Beretkica
Beretkica
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.08.2024.
Poruka: 154
25. svibnja 2026. u 07:01

Opet iste priče kao i prije kvalifikacija pa onda Bjelovar derne Zameta, Karlovac derne Moslavinu.

To su ekipe koje nisu bile prve u 1. HRL ali su izbacile premijerligaše i to obje zasluženo.

Nitko ne misli da su u ovom sastavu spremne za vrh Premijer lige i obje (baš kao i Sisak i Ardi kao prvaci) se moraju ozbiljno pojačat. Koliko će to tko bit spreman i sposoban napravit vidjet ćemo.

 

Vatreni navijač je napisao/la:

Moslavina mi je draga ekipa, ali ruku na srce budimo realni zaslužili su ispasti, jednostavno trenutno s prikazanim kroz cijelu sezonu tu ne pripadaju, godinama se već provlače, krpaju ekipu, preplaćuju kvazi igrače, izgledaju u igri totalno kilavo i sporo i bezidejno, idu iz šupljeg u prazno. Po meni ekipa bez budućnosti i ne bih rekao da će dogodine nazad.

Vidi cijeli citat


Nažalost, točno to. Meni je isto žao jer je Kutina grad koji voli rukomet i uvijek su imali podršku publike i dobru atmosferu (što se nažalost ne može reći za sve premijerligaše pa ni za neke u sličnim sredinama), ali kao ekipa "ispadaju" već jedno pet sezona. Na kraju su jednom i zaista ispali i sumnjam da su sposobni za brzi povratak.

Neće možda (i nadam se) doživjet sudbinu KTC-a, iako uzevši u obzir (ne)rad s mladima i to da će im sad bit puno puno teže ikoga izvana privuć da igra drugu ligu, ne bi ni to bila senzacija.

propo
propo
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.04.2023.
Poruka: 801
25. svibnja 2026. u 10:09

moram priznati da sam baš iznenađen rezultatima kvalifikacija. Poznajem ekipe Zameta i Moslavine jer ih pratim cijelu sezonu i da igraju sa takvim pristupom na takvoj važnoj utakmici mi je zbilja nevjerojatno.

Jučer Karlovac igra sa praktički 2 vanjska i to dešnjakom na desnom vanjskom dok je Moslavina poduplana po svim pozicijama. 

Zamet je nažalost doživio ozljede glavnih igrača na početku sezone i to ih je koštalo ostanka. Ostali su bez Mrakovčića skoro cijelu sezonu i onda dovedu trenera bez iskustva vođenja premijer lige. 

Moslavina drugi dio sezone sjajno odražen i izborene po meni nemoguće kvalifikacije. I onda jučer tako odigrati najvažniju utakmicu sezone gdje da je Rukavina zabio gol u 1. poluvrijeme pred kraj bi bilo 8 razlike.

Sve u sve, nisam se ni najmanje nadao ispadanju ove dve ekipe i baš ću popratiti šta će biti snjima za nagodinu. Zamet ne vjerujem da će se odmah vratit jer mi se čini kao da je to sve na silu. Za Moslavinu ništa ne zna, previše je stranih igrača koji će teško htjeti igrati 2.ligu ali ovisi šta se dogovore za iduću sezonu.

Opet u 1. ligi Sjever se Ivanić pojačava i planira ići gore, Varaždin isto ne vjerujem da će samo tako htjeti biti u 2. ligi. Tek je krenula pauza a već jedva čekam početak sezone

Takojenijetako
Takojenijetako
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.03.2019.
Poruka: 1.417
25. svibnja 2026. u 10:13

I meni je najjači dojam da su Bjelovar i Karlovac više htjeli pobjedu i zato su do njih i došli.
Ne znam je li do pretjeranog samopuzdanja, ali premijerligaši su očito očekivali lagane utakmice i to im se obilo o glavu.

Lažni_Zamah
Lažni_Zamah
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.02.2026.
Poruka: 376
25. svibnja 2026. u 10:27

Teški remont je potreban i Moslavini i Zametu

Zamet je odlično i prošao s obzirom na to kako je Tomljanović odigrao i ovu utakmicu i protiv Varaždina

propo
propo
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.04.2023.
Poruka: 801
25. svibnja 2026. u 10:34

Takojenijetako je napisao/la:

I meni je najjači dojam da su Bjelovar i Karlovac više htjeli pobjedu i zato su do njih i došli.
Ne znam je li do pretjeranog samopuzdanja, ali premijerligaši su očito očekivali lagane utakmice i to im se obilo o glavu.

Vidi cijeli citat


Uzeo bih u obzir pritisak igračima Premijer lige. Bjelovaru i Karlovcu su to bile utakmice šta bude bude, jer i da se nisu kvalificirali sigurno bi za iduću sezonu odradili transfere i napali direkt. 

Ali se Zametu desi takav sramotan Tomljanović, a Moslavini golmani bez obrana skoro do kraja kad je 3. golman nešto uspio skinuti. Kažem opet, ja sam bio 100% siguran da ekipe iz 2. lige nemaju šanse i eto bio sam krivu. 

Rukometni stručnjak
Rukometni stručnjak
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.10.2025.
Poruka: 131
25. svibnja 2026. u 10:55

Zamet jednostavno loša ekipa, koja mi nikako nije ulijevala nade za ostanak. Dok s druge strane Moslavina koja svake godine krpa ekipu i preplaćuje strance, a iduće godine nas u 1.hrl sjever očekuje puno toga, mislim da ni Moslavina niti Varaždin neće zadržati ekipe. Koliko vidim Varaždinu je već otišlo par igrača, a slutim istu sudbinu i Moslavini. Vjerujem da će im se smanjiti i proračun i da ih nećemo baš brzo gledati u rukometnoj eliti. 

Lažni_Zamah
Lažni_Zamah
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.02.2026.
Poruka: 376
25. svibnja 2026. u 11:10

propo je napisao/la:

Takojenijetako je napisao/la:

I meni je najjači dojam da su Bjelovar i Karlovac više htjeli pobjedu i zato su do njih i došli.
Ne znam je li do pretjeranog samopuzdanja, ali premijerligaši su očito očekivali lagane utakmice i to im se obilo o glavu.

Vidi cijeli citat


Uzeo bih u obzir pritisak igračima Premijer lige. Bjelovaru i Karlovcu su to bile utakmice šta bude bude, jer i da se nisu kvalificirali sigurno bi za iduću sezonu odradili transfere i napali direkt. 

Ali se Zametu desi takav sramotan Tomljanović, a Moslavini golmani bez obrana skoro do kraja kad je 3. golman nešto uspio skinuti. Kažem opet, ja sam bio 100% siguran da ekipe iz 2. lige nemaju šanse i eto bio sam krivu. 

Vidi cijeli citat


 

Potpisujem komentar, slažem se, mislio sam da će premijerligaši to riješiti bez većih problema, pogotovo Moslavina

Hazena
Hazena
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 09.04.2026.
Poruka: 28
25. svibnja 2026. u 12:10

I ja sam napisao da će Prvoligaši teško s Premijerligašima, ali da pošto je jedna utakmica da je moguće da nižerangirani klub ima dobar dan, a Premijerligaš loš dan.

Isto moram pritnati da su i Karlovac i Bjelovar više željeli pobjedu od Zameta i Moslavine i svaka im čast na utakmicama, A Zamet s proračunom kojim raspolaže, da ovako odigra sezonu, je u namanju ruku sramota.

  • Najnovije
  • Najčitanije