Paket24 Premijer liga 2025/26

VrsniZnalac
VrsniZnalac
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 31.10.2025.
Poruka: 86
17. svibnja 2026. u 18:25

Općenito igračima nikad niti jedan trener ne valja, ni u jednom sportu. Najlakše je uvijek upirat prstom u drugoga, a ne početi od sebe. Klasika.

Captain 9/11
Captain 9/11
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 11.08.2023.
Poruka: 44
17. svibnja 2026. u 18:56

VrsniZnalac je napisao/la:

Općenito igračima nikad niti jedan trener ne valja, ni u jednom sportu. Najlakše je uvijek upirat prstom u drugoga, a ne početi od sebe. Klasika.

Vidi cijeli citat


Istina , ali , realno navedi 5 dobra trenera TRENUTNO u HR Premijer ligi ?

Bez Babica, Nikolica, Ivankovica ako njih smatras uopce dobrim trenerima.

[uredio Captain 9/11 - 17. svibnja 2026. u 18:58]
VrsniZnalac
VrsniZnalac
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 31.10.2025.
Poruka: 86
17. svibnja 2026. u 19:14

Vori, Čagalj,... ne znam. Jesu oni dobri treneri? 

Captain 9/11
Captain 9/11
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 11.08.2023.
Poruka: 44
17. svibnja 2026. u 19:23

To su 2 trenutna , ajde jos 3...

 

Vatreni navijač
Vatreni navijač
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.10.2025.
Poruka: 121
17. svibnja 2026. u 20:12

Captain 9/11 je napisao/la:

VrsniZnalac je napisao/la:

Općenito igračima nikad niti jedan trener ne valja, ni u jednom sportu. Najlakše je uvijek upirat prstom u drugoga, a ne početi od sebe. Klasika.

Vidi cijeli citat


Istina , ali , realno navedi 5 dobra trenera TRENUTNO u HR Premijer ligi ?

Bez Babica, Nikolica, Ivankovica ako njih smatras uopce dobrim trenerima.

Vidi cijeli citat

Vori, Mišković iz Gorice, Barišić-Jaman

propo
propo
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.04.2023.
Poruka: 801
17. svibnja 2026. u 20:28

Ima i Hr jako dobrih trenera. 

Mišković u Gorici radi jako dobar posao, Lovrinović u Poreču, Čagalj ove sezone u Trogiru, Lubar iz Mikanovaca, Đanković u Karlovcu. Abramović u Ivaniću je odličan trener. Andrej Trčak napravio čudo sa Rudama. 

Lažni_Zamah
Lažni_Zamah
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.02.2026.
Poruka: 376
18. svibnja 2026. u 09:41

Captain 9/11 je napisao/la:

VrsniZnalac je napisao/la:

Općenito igračima nikad niti jedan trener ne valja, ni u jednom sportu. Najlakše je uvijek upirat prstom u drugoga, a ne početi od sebe. Klasika.

Vidi cijeli citat


Istina , ali , realno navedi 5 dobra trenera TRENUTNO u HR Premijer ligi ?

Bez Babica, Nikolica, Ivankovica ako njih smatras uopce dobrim trenerima.

Vidi cijeli citat


Lovrinović iz Poreča

Lažni_Zamah
Lažni_Zamah
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.02.2026.
Poruka: 376
18. svibnja 2026. u 09:42

VrsniZnalac je napisao/la:

Zašto ne? Kakav je on coach?

Vidi cijeli citat


Pa kao glavni trener nema uspjeha gotovo nikakvog, osim iživljavanja i mentalnog ubijanja i uništavanja karijera igrača Bosne one 2 sezone (a i to je bilo prije 15 godina)

Takojenijetako
Takojenijetako
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.03.2019.
Poruka: 1.417
18. svibnja 2026. u 11:27

propo je napisao/la:

Ima i Hr jako dobrih trenera. 

Mišković u Gorici radi jako dobar posao, Lovrinović u Poreču, Čagalj ove sezone u Trogiru, Lubar iz Mikanovaca, Đanković u Karlovcu. Abramović u Ivaniću je odličan trener. Andrej Trčak napravio čudo sa Rudama. 

Vidi cijeli citat


Ja mislim da su svi oni dobri treneri, ali mislim da ih ima i još jako puno.
Opet, da Lubar npr dođe u Sesvete koje bi bile reakcije? Kog je on trenirao, lako ti je u mlađim dobnim kategorijama itd.
Isti ti koji sad hvale ove trenere epopljuvali bi ih da dođu na neku jaču funkciju kao nekompetentne, neiskusne ili nešto slično.

Baš me zanima reakcija forumske struke na naslov Abramović preuzeo Sisak!
Ne govorim o Sesvetama, Nexeu ili Zagrebu.

Svaka čast svima koji se tim poslom bave, bili ispljuvani ovdje ili ne, ne bi im nikada bio u koži.

propo
propo
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.04.2023.
Poruka: 801
18. svibnja 2026. u 11:50

Takojenijetako je napisao/la:

propo je napisao/la:

Ima i Hr jako dobrih trenera. 

Mišković u Gorici radi jako dobar posao, Lovrinović u Poreču, Čagalj ove sezone u Trogiru, Lubar iz Mikanovaca, Đanković u Karlovcu. Abramović u Ivaniću je odličan trener. Andrej Trčak napravio čudo sa Rudama. 

Vidi cijeli citat


Ja mislim da su svi oni dobri treneri, ali mislim da ih ima i još jako puno.
Opet, da Lubar npr dođe u Sesvete koje bi bile reakcije? Kog je on trenirao, lako ti je u mlađim dobnim kategorijama itd.
Isti ti koji sad hvale ove trenere epopljuvali bi ih da dođu na neku jaču funkciju kao nekompetentne, neiskusne ili nešto slično.

Baš me zanima reakcija forumske struke na naslov Abramović preuzeo Sisak!
Ne govorim o Sesvetama, Nexeu ili Zagrebu.

Svaka čast svima koji se tim poslom bave, bili ispljuvani ovdje ili ne, ne bi im nikada bio u koži.

Vidi cijeli citat


Lubar možda trenutno ne može preuzeti Sesvete, ali evo iduće godine će voditi Mikanovce u 1.B ligi. Plus koliko znam je trener sa Đankovićem kadeta hrvatske reprezentacije.

Abramović je već vodio MRK Ivanić dok je igrao premijer ligu i ŽRK Ivanić. Po meni bi on sigurno radio odličan posao u Sisku. Ali opet tu je trener Markota kojeg sam zaboravio i koji je isto jako dobar trener.

Ja osobno ne bi popljuvao nijednog od ovih trenera nego bih htio vidjeti kako bi se snašli u tim sredinama. 

Pljuvalo se po Prskalu kao lošem treneru. Prošle godine je bio bez poraza sa Zametom u drugom dijelu sezone. Ove godine je dobio u Osijeka u gostima i nakon toga su mu otpali Mrakovčić, Tomljanović i Černeka. Prije nego je dao ostavku su dobili pod njim Rude u Rudama i Umaga u Rijeci. 

Realno ima trenera koji nisu zaslužili biti tu gdje jesu tipa Šola koji je zalutao u taj posao. Ali neboj se treneri u premijer ligi su, uz povlastice koje dobiju, izuzetno dobro plaćeni.

  • Najnovije
  • Najčitanije