Paket24 Premijer liga 2025/26
Ne znam koliko bi trebao biti plaćen da to radim.
Evo, Prskala hvališ da je bio dobar, a kad je izgubio dvije utakmice krenulo je razapinjanje na sve strane, prije njega Hrvatina se pljuvalo da je zalutao i td. To je samo Zamet.
Batinovića se pljuvalo u Metkoviću, sad je ušo u premijerku s Ardiaeiem, opet neće valjat nakon par poraza.
Pljuje se jednog Duku Puljevića kad dođe u Varaždin, Červar nam je bezveznjak itd.
propo je napisao/la:
Takojenijetako je napisao/la:
propo je napisao/la:
Ima i Hr jako dobrih trenera.
Mišković u Gorici radi jako dobar posao, Lovrinović u Poreču, Čagalj ove sezone u Trogiru, Lubar iz Mikanovaca, Đanković u Karlovcu. Abramović u Ivaniću je odličan trener. Andrej Trčak napravio čudo sa Rudama.
Vidi cijeli citat
Ja mislim da su svi oni dobri treneri, ali mislim da ih ima i još jako puno.
Opet, da Lubar npr dođe u Sesvete koje bi bile reakcije? Kog je on trenirao, lako ti je u mlađim dobnim kategorijama itd.
Isti ti koji sad hvale ove trenere epopljuvali bi ih da dođu na neku jaču funkciju kao nekompetentne, neiskusne ili nešto slično.
Baš me zanima reakcija forumske struke na naslov Abramović preuzeo Sisak!
Ne govorim o Sesvetama, Nexeu ili Zagrebu.
Svaka čast svima koji se tim poslom bave, bili ispljuvani ovdje ili ne, ne bi im nikada bio u koži.
Vidi cijeli citat
Lubar možda trenutno ne može preuzeti Sesvete, ali evo iduće godine će voditi Mikanovce u 1.B ligi. Plus koliko znam je trener sa Đankovićem kadeta hrvatske reprezentacije.
Abramović je već vodio MRK Ivanić dok je igrao premijer ligu i ŽRK Ivanić. Po meni bi on sigurno radio odličan posao u Sisku. Ali opet tu je trener Markota kojeg sam zaboravio i koji je isto jako dobar trener.
Ja osobno ne bi popljuvao nijednog od ovih trenera nego bih htio vidjeti kako bi se snašli u tim sredinama.
Pljuvalo se po Prskalu kao lošem treneru. Prošle godine je bio bez poraza sa Zametom u drugom dijelu sezone. Ove godine je dobio u Osijeka u gostima i nakon toga su mu otpali Mrakovčić, Tomljanović i Černeka. Prije nego je dao ostavku su dobili pod njim Rude u Rudama i Umaga u Rijeci.
Realno ima trenera koji nisu zaslužili biti tu gdje jesu tipa Šola koji je zalutao u taj posao. Ali neboj se treneri u premijer ligi su, uz povlastice koje dobiju, izuzetno dobro plaćeni.
Vidi cijeli citat
Nije ni Lazo u BJ bolji, a dosta trenera se nažalost, zadovoljilo radit sa MDS za sigurnu plaću, šute, ne kenjaju a plaća svakog 10-og u mjesecu.... Osvježenje mi je Barišić-Jaman u Nexe, Vorija je Zagreb prerano bacio u žrvanj, pod Babićem je repka igrala lijep i svrsishodan rukomet.... Tako da nije da nema trenera... nego imamo previše klubova sa premalo kvalitetnih igrača.
Liga 8-10 klubova bi nam bila prijeko potrebna - zatvoreni sustav- bez ispadanja. Da svi mogu u miru raditi, a kada se pojave novi klubovi koji u svim segmentima mogu to pratiti- dekretom ih ubaciti u ligu- napraviti jasne kriterije koliki mora biti buđet klubova + koje sve selekcije moraju imati.
Godinama je bilo smješno gledati kako neki klubovi to uredno izigravaju.... Za Ligu16 ti treba samo za prve sedmorke po 16 lk, LV,SV,DV,DK,LK,PIvotmeni i GK, gdje mi to imamo 16 vrhunskih na svakoj poziciji kada jedan Zagreb nema LV?
[uredio Luckasti - 18. svibnja 2026. u 13:17]
idemo do kraja
propo je napisao/la:
Takojenijetako je napisao/la:
propo je napisao/la:
Ima i Hr jako dobrih trenera.
Mišković u Gorici radi jako dobar posao, Lovrinović u Poreču, Čagalj ove sezone u Trogiru, Lubar iz Mikanovaca, Đanković u Karlovcu. Abramović u Ivaniću je odličan trener. Andrej Trčak napravio čudo sa Rudama.
Vidi cijeli citat
Ja mislim da su svi oni dobri treneri, ali mislim da ih ima i još jako puno.
Opet, da Lubar npr dođe u Sesvete koje bi bile reakcije? Kog je on trenirao, lako ti je u mlađim dobnim kategorijama itd.
Isti ti koji sad hvale ove trenere epopljuvali bi ih da dođu na neku jaču funkciju kao nekompetentne, neiskusne ili nešto slično.
Baš me zanima reakcija forumske struke na naslov Abramović preuzeo Sisak!
Ne govorim o Sesvetama, Nexeu ili Zagrebu.
Svaka čast svima koji se tim poslom bave, bili ispljuvani ovdje ili ne, ne bi im nikada bio u koži.
Vidi cijeli citat
Lubar možda trenutno ne može preuzeti Sesvete, ali evo iduće godine će voditi Mikanovce u 1.B ligi. Plus koliko znam je trener sa Đankovićem kadeta hrvatske reprezentacije.
Abramović je već vodio MRK Ivanić dok je igrao premijer ligu i ŽRK Ivanić. Po meni bi on sigurno radio odličan posao u Sisku. Ali opet tu je trener Markota kojeg sam zaboravio i koji je isto jako dobar trener.
Ja osobno ne bi popljuvao nijednog od ovih trenera nego bih htio vidjeti kako bi se snašli u tim sredinama.
Pljuvalo se po Prskalu kao lošem treneru. Prošle godine je bio bez poraza sa Zametom u drugom dijelu sezone. Ove godine je dobio u Osijeka u gostima i nakon toga su mu otpali Mrakovčić, Tomljanović i Černeka. Prije nego je dao ostavku su dobili pod njim Rude u Rudama i Umaga u Rijeci.
Realno ima trenera koji nisu zaslužili biti tu gdje jesu tipa Šola koji je zalutao u taj posao. Ali neboj se treneri u premijer ligi su, uz povlastice koje dobiju, izuzetno dobro plaćeni.
Vidi cijeli citat
Varaš se da su treneri iznimno dobro plaćeni, već smo vodili raspravu o ovome
[uredio Lažni_Zamah - 19. svibnja 2026. u 10:02]
Luckasti je napisao/la:
propo je napisao/la:
Takojenijetako je napisao/la:
propo je napisao/la:
Ima i Hr jako dobrih trenera.
Mišković u Gorici radi jako dobar posao, Lovrinović u Poreču, Čagalj ove sezone u Trogiru, Lubar iz Mikanovaca, Đanković u Karlovcu. Abramović u Ivaniću je odličan trener. Andrej Trčak napravio čudo sa Rudama.
Vidi cijeli citat
Ja mislim da su svi oni dobri treneri, ali mislim da ih ima i još jako puno.
Opet, da Lubar npr dođe u Sesvete koje bi bile reakcije? Kog je on trenirao, lako ti je u mlađim dobnim kategorijama itd.
Isti ti koji sad hvale ove trenere epopljuvali bi ih da dođu na neku jaču funkciju kao nekompetentne, neiskusne ili nešto slično.
Baš me zanima reakcija forumske struke na naslov Abramović preuzeo Sisak!
Ne govorim o Sesvetama, Nexeu ili Zagrebu.
Svaka čast svima koji se tim poslom bave, bili ispljuvani ovdje ili ne, ne bi im nikada bio u koži.
Vidi cijeli citat
Lubar možda trenutno ne može preuzeti Sesvete, ali evo iduće godine će voditi Mikanovce u 1.B ligi. Plus koliko znam je trener sa Đankovićem kadeta hrvatske reprezentacije.
Abramović je već vodio MRK Ivanić dok je igrao premijer ligu i ŽRK Ivanić. Po meni bi on sigurno radio odličan posao u Sisku. Ali opet tu je trener Markota kojeg sam zaboravio i koji je isto jako dobar trener.
Ja osobno ne bi popljuvao nijednog od ovih trenera nego bih htio vidjeti kako bi se snašli u tim sredinama.
Pljuvalo se po Prskalu kao lošem treneru. Prošle godine je bio bez poraza sa Zametom u drugom dijelu sezone. Ove godine je dobio u Osijeka u gostima i nakon toga su mu otpali Mrakovčić, Tomljanović i Černeka. Prije nego je dao ostavku su dobili pod njim Rude u Rudama i Umaga u Rijeci.
Realno ima trenera koji nisu zaslužili biti tu gdje jesu tipa Šola koji je zalutao u taj posao. Ali neboj se treneri u premijer ligi su, uz povlastice koje dobiju, izuzetno dobro plaćeni.
Vidi cijeli citat
Nije ni Lazo u BJ bolji, a dosta trenera se nažalost, zadovoljilo radit sa MDS za sigurnu plaću, šute, ne kenjaju a plaća svakog 10-og u mjesecu.... Osvježenje mi je Barišić-Jaman u Nexe, Vorija je Zagreb prerano bacio u žrvanj, pod Babićem je repka igrala lijep i svrsishodan rukomet.... Tako da nije da nema trenera... nego imamo previše klubova sa premalo kvalitetnih igrača.
Liga 8-10 klubova bi nam bila prijeko potrebna - zatvoreni sustav- bez ispadanja. Da svi mogu u miru raditi, a kada se pojave novi klubovi koji u svim segmentima mogu to pratiti- dekretom ih ubaciti u ligu- napraviti jasne kriterije koliki mora biti buđet klubova + koje sve selekcije moraju imati.
Godinama je bilo smješno gledati kako neki klubovi to uredno izigravaju.... Za Ligu16 ti treba samo za prve sedmorke po 16 lk, LV,SV,DV,DK,LK,PIvotmeni i GK, gdje mi to imamo 16 vrhunskih na svakoj poziciji kada jedan Zagreb nema LV?
Vidi cijeli citat
Šta znači to MDS?
Lažni_Zamah je napisao/la:
propo je napisao/la:
Takojenijetako je napisao/la:
propo je napisao/la:
Ima i Hr jako dobrih trenera.
Mišković u Gorici radi jako dobar posao, Lovrinović u Poreču, Čagalj ove sezone u Trogiru, Lubar iz Mikanovaca, Đanković u Karlovcu. Abramović u Ivaniću je odličan trener. Andrej Trčak napravio čudo sa Rudama.
Vidi cijeli citat
Ja mislim da su svi oni dobri treneri, ali mislim da ih ima i još jako puno.
Opet, da Lubar npr dođe u Sesvete koje bi bile reakcije? Kog je on trenirao, lako ti je u mlađim dobnim kategorijama itd.
Isti ti koji sad hvale ove trenere epopljuvali bi ih da dođu na neku jaču funkciju kao nekompetentne, neiskusne ili nešto slično.
Baš me zanima reakcija forumske struke na naslov Abramović preuzeo Sisak!
Ne govorim o Sesvetama, Nexeu ili Zagrebu.
Svaka čast svima koji se tim poslom bave, bili ispljuvani ovdje ili ne, ne bi im nikada bio u koži.
Vidi cijeli citat
Lubar možda trenutno ne može preuzeti Sesvete, ali evo iduće godine će voditi Mikanovce u 1.B ligi. Plus koliko znam je trener sa Đankovićem kadeta hrvatske reprezentacije.
Abramović je već vodio MRK Ivanić dok je igrao premijer ligu i ŽRK Ivanić. Po meni bi on sigurno radio odličan posao u Sisku. Ali opet tu je trener Markota kojeg sam zaboravio i koji je isto jako dobar trener.
Ja osobno ne bi popljuvao nijednog od ovih trenera nego bih htio vidjeti kako bi se snašli u tim sredinama.
Pljuvalo se po Prskalu kao lošem treneru. Prošle godine je bio bez poraza sa Zametom u drugom dijelu sezone. Ove godine je dobio u Osijeka u gostima i nakon toga su mu otpali Mrakovčić, Tomljanović i Černeka. Prije nego je dao ostavku su dobili pod njim Rude u Rudama i Umaga u Rijeci.
Realno ima trenera koji nisu zaslužili biti tu gdje jesu tipa Šola koji je zalutao u taj posao. Ali neboj se treneri u premijer ligi su, uz povlastice koje dobiju, izuzetno dobro plaćeni.
Vidi cijeli citat
Varaš se da su treneri iznimno dobro plaćeni, već smo vodili raspravu o ovome
Vidi cijeli citat
gdje se točno vodila rasprava? Ja otprilike znam kolike plaće imaju neki treneri u Premijer ligi jer je pratim i pričam sa ljudima.
propo je napisao/la:
Lažni_Zamah je napisao/la:
propo je napisao/la:
Takojenijetako je napisao/la:
propo je napisao/la:
Ima i Hr jako dobrih trenera.
Mišković u Gorici radi jako dobar posao, Lovrinović u Poreču, Čagalj ove sezone u Trogiru, Lubar iz Mikanovaca, Đanković u Karlovcu. Abramović u Ivaniću je odličan trener. Andrej Trčak napravio čudo sa Rudama.
Vidi cijeli citat
Ja mislim da su svi oni dobri treneri, ali mislim da ih ima i još jako puno.
Opet, da Lubar npr dođe u Sesvete koje bi bile reakcije? Kog je on trenirao, lako ti je u mlađim dobnim kategorijama itd.
Isti ti koji sad hvale ove trenere epopljuvali bi ih da dođu na neku jaču funkciju kao nekompetentne, neiskusne ili nešto slično.
Baš me zanima reakcija forumske struke na naslov Abramović preuzeo Sisak!
Ne govorim o Sesvetama, Nexeu ili Zagrebu.
Svaka čast svima koji se tim poslom bave, bili ispljuvani ovdje ili ne, ne bi im nikada bio u koži.
Vidi cijeli citat
Lubar možda trenutno ne može preuzeti Sesvete, ali evo iduće godine će voditi Mikanovce u 1.B ligi. Plus koliko znam je trener sa Đankovićem kadeta hrvatske reprezentacije.
Abramović je već vodio MRK Ivanić dok je igrao premijer ligu i ŽRK Ivanić. Po meni bi on sigurno radio odličan posao u Sisku. Ali opet tu je trener Markota kojeg sam zaboravio i koji je isto jako dobar trener.
Ja osobno ne bi popljuvao nijednog od ovih trenera nego bih htio vidjeti kako bi se snašli u tim sredinama.
Pljuvalo se po Prskalu kao lošem treneru. Prošle godine je bio bez poraza sa Zametom u drugom dijelu sezone. Ove godine je dobio u Osijeka u gostima i nakon toga su mu otpali Mrakovčić, Tomljanović i Černeka. Prije nego je dao ostavku su dobili pod njim Rude u Rudama i Umaga u Rijeci.
Realno ima trenera koji nisu zaslužili biti tu gdje jesu tipa Šola koji je zalutao u taj posao. Ali neboj se treneri u premijer ligi su, uz povlastice koje dobiju, izuzetno dobro plaćeni.
Vidi cijeli citat
Varaš se da su treneri iznimno dobro plaćeni, već smo vodili raspravu o ovome
Vidi cijeli citat
gdje se točno vodila rasprava? Ja otprilike znam kolike plaće imaju neki treneri u Premijer ligi jer je pratim i pričam sa ljudima.
Vidi cijeli citat
Ja znam za pojedine i ne bih se složio da je to plaća koja je službena, na stranu rekla-kazala
Treneri na području Istre nema nijedan preko 1000€
Lažni_Zamah je napisao/la:
propo je napisao/la:
Lažni_Zamah je napisao/la:
propo je napisao/la:
Takojenijetako je napisao/la:
propo je napisao/la:
Ima i Hr jako dobrih trenera.
Mišković u Gorici radi jako dobar posao, Lovrinović u Poreču, Čagalj ove sezone u Trogiru, Lubar iz Mikanovaca, Đanković u Karlovcu. Abramović u Ivaniću je odličan trener. Andrej Trčak napravio čudo sa Rudama.
Vidi cijeli citat
Ja mislim da su svi oni dobri treneri, ali mislim da ih ima i još jako puno.
Opet, da Lubar npr dođe u Sesvete koje bi bile reakcije? Kog je on trenirao, lako ti je u mlađim dobnim kategorijama itd.
Isti ti koji sad hvale ove trenere epopljuvali bi ih da dođu na neku jaču funkciju kao nekompetentne, neiskusne ili nešto slično.
Baš me zanima reakcija forumske struke na naslov Abramović preuzeo Sisak!
Ne govorim o Sesvetama, Nexeu ili Zagrebu.
Svaka čast svima koji se tim poslom bave, bili ispljuvani ovdje ili ne, ne bi im nikada bio u koži.
Vidi cijeli citat
Lubar možda trenutno ne može preuzeti Sesvete, ali evo iduće godine će voditi Mikanovce u 1.B ligi. Plus koliko znam je trener sa Đankovićem kadeta hrvatske reprezentacije.
Abramović je već vodio MRK Ivanić dok je igrao premijer ligu i ŽRK Ivanić. Po meni bi on sigurno radio odličan posao u Sisku. Ali opet tu je trener Markota kojeg sam zaboravio i koji je isto jako dobar trener.
Ja osobno ne bi popljuvao nijednog od ovih trenera nego bih htio vidjeti kako bi se snašli u tim sredinama.
Pljuvalo se po Prskalu kao lošem treneru. Prošle godine je bio bez poraza sa Zametom u drugom dijelu sezone. Ove godine je dobio u Osijeka u gostima i nakon toga su mu otpali Mrakovčić, Tomljanović i Černeka. Prije nego je dao ostavku su dobili pod njim Rude u Rudama i Umaga u Rijeci.
Realno ima trenera koji nisu zaslužili biti tu gdje jesu tipa Šola koji je zalutao u taj posao. Ali neboj se treneri u premijer ligi su, uz povlastice koje dobiju, izuzetno dobro plaćeni.
Vidi cijeli citat
Varaš se da su treneri iznimno dobro plaćeni, već smo vodili raspravu o ovome
Vidi cijeli citat
gdje se točno vodila rasprava? Ja otprilike znam kolike plaće imaju neki treneri u Premijer ligi jer je pratim i pričam sa ljudima.
Vidi cijeli citat
Ja znam za pojedine i ne bih se složio da je to plaća koja je službena, na stranu rekla-kazala
Treneri na području Istre nema nijedan preko 1000€
Vidi cijeli citat
U Porecu da ima manje od 1.000€? Iako je to vodjenje jedne ekipe, 2. je pod drugim trenerom, ali opet, sumnjam da trener kluba s kojim je nekoliko godina u nizu bio u ligi 6, svake godine najjace karike otisle da radi za manje od soma €...
- Najnovije
- Najčitanije


Zagreb i Podravka saznali moguće protivnike u Ligi prvaka i Ligi prvakinja
3 dana•Liga prvaka

Španjolska u dramatičnoj završnici zaustavila hrvatske rukometašice na pijesku
4 dana•Reprezentacija

Hrvatski rukometaši na pijesku dominantno prošli u drugi krug SP-a
4 dana•Reprezentacija

Kuzmanović se oprostio od Gummersbacha: 'Zauvijek ću pamtiti ove trenutke'
4 dana•Njemački rukomet

Zagreb i Podravka osigurali nastup u EHF Ligi prvaka
6 dana•Liga prvaka

Hrvatski rukometaši osvojili Jarun, rukometašice stigle do bronce
7 dana•Reprezentacija

Luka Lovre Klarica seli u Kielce, HRS mu zahvalio na svemu u dresu Zagreba
13 dana•Hrvatski rukomet

Hrvatska igra protiv Portugala u šesnaestini finala, evo kada je utakmica
14 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Južna Afrika - Kanada 0:1 (Svjetsko prvenstvo, 1/16 finala)
2 sata•Nogomet

Drago Ćosić najavljuje šesnaestinu finala SP-a: Većina nogometnog svijeta očekuje prolaz Kanade
13 sati•Originalno

KRONOLOGIJA: Jordan - Argentina 1:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina J)
19 sati•Nogomet

Alžir - Austrija 3:3: Šest golova i na kraju ishod koji odgovara jednima i drugima
17 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: DR Kongo - Uzbekistan 3:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina K)
22 sata•Nogomet

Odjeknule Ronaldove riječi o južnoameričkim reprezentacijama nakon drugog mjesta u skupini
10 sati•Nogomet

Heroj dana - Nikola Vlašić: Kako su Blanka i mlađi brat postali svjetski sportski fenomeni
14 sati•Originalno





