Pogledao sam ponovno Karlovac - Moslavina jer mi nije bilo jasno kako Karlovac može pobjediti tu utakmicu i moram reći da ne znam što je Moslavina radila od završetka sezone do ovih kvalifikacija.
Da, golmani su im bili katastrofa, pogotovo Đurica koji je malo je reći loš, ali u napadu potpuno bezidejno, prvo su spuštali Vusića na drugog pivota što nije imalo uspjeha, kasnije su križali s pivotom i otvarali Jurić Grgiću sredinu gdje ovaj nije prolazio. Potpuno bezidejno, kao da prvu utakmicu igraju skupa, ja ne znam što su oni uigravali.
U prvom poluvremenu su zabijali samo krumpire Vusića s 10 metara, neizrađene akcije u kojima i Prezelj ima dio svoje krivice i tih 6 razlike je bio i dobar rezultat kako su igrali.
U drugom su se konsolidirali, odnosno Karlovac je nakon isključenja Rukavine ostao samo na solaži Pintera i tako se ugurao u Premier ligu.