kupuje stranci jer zele instant resultate. ne gledaju dugorecno nego od danas do sutra. Repka se gradi preku dug rad.klubova vise mislio na licen uspek nego drzavan.mogu razumiti da se nosio stranci dok je samsonenko vodio kolo jer tada cijel bio titula u lp.
ali nositi stranci za pozicije 7 u skupine lp to nema smisla. tada je bolje davati mlade sansa. pa makar gubio 20 razlike svaka tekma.
pa bolji desni bekova od vekic ima u ohrid, prolet, butel. Mihajlovski nema novac ko rusina to rzumem, ali kada vise nema ambicije nema ni fora sa stranci.
Zagreb - Skopje. Cisti kriminal. Pere se novac 10 tak godine a menedzera zagrebcana umesani u cijeli kriminal.
[uredio Stefan84 - 03. travnja 2021. u 19:16]
Heja Sverige https://www.youtube.com/watch?v=KLEPJy2Ldyk&list=RDKLEPJy2Ldyk&start_radio=1