ivica kovačić je napisao/la:
Zašto Zagreb nema nijednog svog igrača iz godišta 1996, 98, 2000.
Nemoguće da tona igrača koji su prošli kroz klub iz Srbije, Slovenije, BiH itd su toliko bolji.
Zato jer se na domaćim igračima ne mogu puniti džepovi raznih tkz menadžera i ostalih koji vode klub zadnjih godina.
Ovako se trpaju novci od potpisivanja ugovora, smještaja igrača, prehrane itd.
Jadno da jadnije ne može.
Ljudi bez obrazovanja ograničene inteligencije i sposobnosti drmaju klubom godinama i sad se svi čude.
Ili su možda ipak oni pametniji od svih drugih i tako dugo opstaju.
I domaćih trenera su se isti rješili u većini kategorija.
Komotno mogu maknuti ono Zagreb iz imena kluba. Tu nema ništa više veze sa Zagrebom.
Žalosno