bi po hvalio i angola, da je appelgren veceras branio za engola a ovaj golman angola za svedska tada bio bio 19-14 za angola posle 30 min.
steta sta imaju ovakav golman. resultat mene nebitan vazno je kako igraju dobri akcije su to.
nadem ce da ce imati snage za 60 min, svede rotiraju a ovi malo manja. veceras opet igraju ko evropska ekipa, trebaju pronac stabilnosti da ne bude taklvi ocilaci kako protiv katar i madzarska.
mnogu od ovi igraca u angola, koreja i japonija volio bi viditi u evrope, ne treba da se plasi evropski ekipi da im da sansa umesto svoi. ima pitenciala taj igraca treba im ligi za razvoi.
[uredio Stefan84 - 14. siječnja 2019. u 21:23]
Heja Sverige https://www.youtube.com/watch?v=KLEPJy2Ldyk&list=RDKLEPJy2Ldyk&start_radio=1