Dokazano ovisan
Pristupio: 22.12.2005.
Poruka: 12.566
13. prosinca 2023. u 22:15

Ovo je skroz podmladjena ekipa, fali nam rotacija, umor cesto odradi svoje. Mozda su ovakvi porazi i dobri da ekipa raste, jer ne bole previse.

Boli li tebe glava uveche, mene prskava....
Stefan84
Stefan84
Mali dioničar
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 8.947
13. prosinca 2023. u 22:41

od 4 ctvartfinale 3 su bio rutinski pobedi a ovo posledno ctvartfinale katastrofalan kvalitet. Da je zenski rukomet u debela kriza, je. Pofila i zvezdi ima samo u 2-3 ekipi dok jedna Holandija kod muskare koja je van top 10 ima zvezde ko Steins i Smits.

Danska je daleko daleko od nivoa prosle godine a da ce zblisniti u jedna jedina tekma iz nicega nakon 7 losi tekme je malo verovatno. pomoz od sudija za pobeda protiv juniora Srbija koja zvrshila na pozicija 21, poraz protiv Japan, egal protiv ova prosecna Njemacka i ponovo pomoz od sudija za pobeda protiv CG koja pola roster je povreden, fali im 4-5 povredeni igraca.

Cestitki Svedska za najmanje bronza. Danska je garntirano 4. Pomoz od sudija nece imati na F4-u. Zene i dalje se gura do F4 kada su domacina kod muskare to ne postoi od SP u Katar 2015. pa F4 nie hrvatska 2018, polska 2016, madzarska 2022 igrala ko domacin.

Danska vs Norveska petok u 17.30 sat polufinale.

Ovde ne pomoze 14.000 Danci na tribine. Sanse nisu ni 1%. Nazalost moguce totalan debakal od minus 10 golova pa cemo gledati samo jedno egal polufinale.

Fancija vs Svedska. petok u 21.00 sat polufinale 2.

sanse se 60/40 na strane Francija tako da ima solidne sansi za Svedska.

[uredio Stefan84 - 13. prosinca 2023. u 22:44]
Stefan84
Stefan84
15. prosinca 2023. u 18:10

Taj promaseni sedmerac i dupla sansa nakon sedmerac Danska za +7 moze skupo da cini kada se sumira ova utakmica. umeso +7 nakon 30 min samo +5.

Norveska sigurno nema da promasi toliko zihera 60 min koliko promasio u prvi 30 min.

15. prosinca 2023. u 19:57

Pogledao samo prvih 10 minuta i onda sam se morao spremati za noćnu smjenu. Po kretanju rezultata vidim da je bilo neizvjesno do krajnjih granica, mada se nije činilo da će biti tako nakon poluvremena. Norveška već 4. utakmicu zaredom protiv Danske počinje loše i pada u zaostatak 4-6 golova (jedna na EP 2020, dvije na EP 2022.), je li u pitanju psiha ili kasno paljenje tko će ga znati. Reistad zabila svih 6 golova Norveške u produžetku, nije mi poznat sličan slučaj u profesionalnom rukometu. Nažalost, zbog poslovnih obveza vjerojatno neću moći gledati ni finale u nedjelju, da je barem u 17:30 bilo bi lakše, ali 19 mi je baš nezgodna satnica.

Stefan84
Stefan84
15. prosinca 2023. u 20:07

Zenski rukomet je jedna teska lakardija trenutno. Nekada je bio ozbilan sport u evropa.

Danska promasi 2 zihera za +7 u posledna minuta prvo poluvreme. Danska pocetak drugo poluvreme igrac vise rade 2 ofenzivne faulovi smesni ko crtan film bez ikakva potreba ne mogu veruvati ha ha ha ha ha. Umesto 7-8 razlikaDanska samo 3.

Danska ima 23-21 i napad 4 i ol minuta da kraja izforciran shut nakon neizgradena akcija. Gol tada i verovatno utakmica gotova.

Danska u produzetak igra sa igrac vise 4 min i izgubi 😂jedan te isti igrac zabio sve golova. Nikakv flaster nisu stavio Danska. Pred posledni shut danci mislio da vreme istekao nakon faula pa zaboravio doigrati odbrane 😂.

Danska je imala 10 prilika ova utakmica rijesiti. 2 puta u produzetak dobio napad za vodostvo oba puta dali su lopta rukama Norvezanki.

U ovaj izbornik Danska car. Golman koj branio oflicno u prvo poluvreme nie dobila sansa da brani posledni 30 minuta a Sandra nie  lopti ufatila.

Nie ni cudno da Norveska dominira zenski rukomet. Pa taj je sveden na teski amaterizam.

Danska je stvarno izgubila na bizaran način

Ali koliko god Norveška ima ogromni broj kvalitetnih igračica, ne mogu najbolje reprezentacije lagano riješiti kao nekad. Imaju širinu, ali nemaju dvije tri ekstra klase kao nekad koje su bile garancija za pobjedu

Stefan84
Stefan84
15. prosinca 2023. u 20:17

ja ovo u zivota nisam vidio bar ne u ovakva vazna utakmica u niti jedan sport. pa njeverovatno da nisu imao pojma koliko je satnik i da su mislio da vreme je istekao.

pa tako posledni 3 sekunda napadu zaboravio braniti nego njoj pustio.

Cinio se da je sudija dao nekakav signal. mozda to zeznio danci i mislio da je utakmica gotova bar prvi prodzetak. pojma nemam. njeverovatno kako i da je.

[uredio Stefan84 - 15. prosinca 2023. u 20:19]
ALGHAZANTH
ALGHAZANTH
15. prosinca 2023. u 20:46

Ne bih rekao da Norveška nema extra klase, jedino je problem što su Mork i Oftedal već u 33. godini i ne mogu toliko povući kao ranije, a Oftedal čak i završava karijeru iduće godine. Nedostaje im samo još jedna igračica kao Reistad da bi lakše rješavali svaku utakmicu, ovako se zna dogoditi povuci-potegni protiv nekog jačeg protivnika, a već sljedeću utakmicu mogu uvjerljivo pobijediti (kao recimo 2015. produžeci u polufinalu protiv Rumunjske i onda gaženje Nizozemske u finalu). A ova Danska je vrlo ozbiljna momčad gdje gotovo sve igračice igraju ligu prvaka u jakim klubovima. Usporedbe radi, 2016. godine Danska je bila tako slaba da je kod kuće glatko gubila utakmice OI kvalifikacija protiv Rumunjske i Crne Gore. Tko god što mislio, danas je jača konkurencija nego u periodu 2010. -2015., tada je Danska bila slaba, Nizozemska se tek počela pojavljivati, Rusija nakon naslova iz 2009. bila u velikom padu, a Francuska samo slučajno mogla osvojiti medalju.

ALGHAZANTH
ALGHAZANTH
15. prosinca 2023. u 21:00

Stefan84 je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Nisam još vidio ovu situaciju, ali slične greške se događaju. Pogledaj što su Nizozemske napravile u finalu EP 2016. kod zadnjeg napada koji im je mogao donijeti produžetke.