29. siječnja 2003. u 21:26
6-1 za Hrvatsku
Poruka: 8.488
29. siječnja 2003. u 21:27
odlicno,imao sam jako los osjecaj prije vecerasnje tekme ali dobro da sam pogrijesio sutra "finale" za ulazak u polufinale.
Pristupio: 25.01.2003.
Poruka: 92
29. siječnja 2003. u 23:08
Pa i nije baš odlično, super je da smo pobijedili, ali u desetak minuta pasti sa 12 razlike na 6 je daleko od odličnoga. Moraju oni pred kraj zeznuti, utakmica je bila gotova dosta prije kraja, al' se svejedno nisu trebali toliko opustiti i raditi takve greške ipak bi nam 9 razlike dobro došlo u slučaju remia sa Danskom.
Mislio sam da smo mi jedini koji rade takve 'gluposti' na kraju, al' Jugoslavija je gora u tome od nas, vodili su Portugal 12 razlike u 2. poluvremenu i na kraju su portugalci smanjili na -2, sa Tunisom je bilo slično gdje su na poluvremenu bili u prednosti od 10 razlike, a na kraju su skoro izgubili(-1).
Treba posebno pohvaliti Zrnića koji je bio sjajan u napadu, od Dominikovića nema ništa, Špoljarić će se izgleda vratiti kući bez pogotka.

Pristupio: 16.10.2002.
Poruka: 1.404
kako je igrala danska sa rusijom? -Valjda su ih rusi izmorili veceras. sutra ce biti jos jedno finale prije finala njemacka - sicg. Gledao sam sicg veceras protiv portugala. onaj Peric im je pola ekipe. "cudo" od golmana. svaka mu cast. eh,......da mi imamo onakog golmana.
Poruka: 92
29. siječnja 2003. u 23:36
Danska-Rusija 28-35 -jedino iznenađenje večeras
Za sada sve ide 'po planu'... prvi smo, za sada
29. siječnja 2003. u 23:37
surprise,surprise..rusi razvalili dance 35:28...sutra nam je dosta nerijeseno sa dancima za polufinale.
29. siječnja 2003. u 23:50
bilo je nerjeseno na poluvremenu. znaci rusi ubacili u drugu brzinu i pobijedili. nadam se da su danci izmoreni za sutrasnju utakmicu sa nama. svedjani su takodjer razvalili dance. znaci imaju slabosti. neznam im ekipu, ali znam da su bili juniorski prvaci europe i da im je ovo ta ekipa. od njih puno ocekuju.

Pristupio: 23.09.2002.
Poruka: 575
30. siječnja 2003. u 01:07
Može se Červaru još uvijek dosta toga prigovoriti, prije svega neshvatljivo forsiranje Valčića u napadu, ali je činjenica da je stvorio jedinstvenu, homogenu ekipu (što nije bilo nimalo lako, sjetimo se da Dominiković i Jović uopće nisu razgovarali zbog svađe na europskom prvenstvu) koja uz to igra sjajan i moderan rukomet. U napadu se igra izuzetno brzo i s minimumom tehničkih pogrešaka što razvlači odbranu i otvara vanjske šuteve, napravimo i dosta kontri i polukontri iz kojih postižemo lagane golove. Odbrana je posebna priča, ponekad zbilja izluđuje protivnike jer nemaju baš nikakvih rješenja. Da Valčić nije napravio dva nepotrebna isključenja (odugovlačenje predaje lopte i udaranje igrača koji je već bio zaustavljen) i da smo ozbiljnije odigrali zadnjih 10 minuta, mogli smo Egipćanima dopustiti samo 15-16 golova, što je kod ovako brzog rukometa zbilja nevjerojatno. Červarova zasluga je u tome da ne samo da se sjetio tog kod nas pomalo zaboravljenog sustava, nego ga je i modificirao (ne igramo toliko duboko, ali još uvijek dovoljno agresivno) i savršeno podijelio uloge igračima.
Nakon ovog poraza Danaca nama bi za drugo mjesto trebao biti dovoljan i poraz od 4 razlike, što znači da smo u velikoj psihološkoj prednosti. Tim više što su Danci sve neuvjerljiviji kako prvenstvo odmiče, a ovaj težak poraz protiv Rusa ih je sigurno još više poljuljao.
Poruka: 92
30. siječnja 2003. u 02:47
Čuj poraz, kakve su ti to kombinacije, nakon ovog što su pokazali pobjeda protiv Danske nebi bila čudo, bit' će teško, al' nakon poraza od rusa i šveđana sve sam više optimističan glede sutrašnje tekme. Samo pesimisti već kombiniraju kako proći za borbu 5.-8. mjesta. Malo navijačkog duha nebi škodilo!
HRVATSKAAA HRVATSKAAA HRVATSKAAA
Pjer
Pjer
Pristupio: 08.10.2002.
Poruka: 6.453
30. siječnja 2003. u 09:00
Danas će biti žestoko,odlučuje se o plasmanu u dva direktna meča Danska-Hrvatska
i SiCg-Nemačka sad se treba pokazati i dokazati da li možemo do medalje ili ne.
Iako sam od početka kritikovao igru SiCg danas sam optimista jer znam da će se
naši napaliti protiv Nemaca i ako golmani Perić i Šterbik budu branili kao do sada
uz dobar kontranapad može se iznenaditi i glavni favorit prvenstva Nemačka.
hrvatska iz utakmice u utakmicu igra bolje i sigurnije i trebalo bi danas da osvoje barem bod protiv Danaca koji su izgleda prerano došli u formu pa sad polako gube
sigurnost u igri i ako im zaustavite kontru imaćete polufinale u džepu.