Poruka: 554
30. siječnja 2003. u 09:23
Bravo za hrvate, bravo za SICG!

Gledao sam hrvatsku, prilicno dosadno mi bilo, egipat je bio za klasu slabiji-bez igre. Najbolji kod Hrvata Balic i Zrnic.

Slovenija je ocekivano izgubila. Prvo poluvrijeme se dostojno drzala, najvise zbog dobre obrane. Zadnjih par minuta 1. poluvr. prilicno mi se digao tlak kad je trener zamjenio golmana. Umjesto Lapajneta koji se bas malo razbranio stavio je unutra svog ocitog ljubimca Torla, a to je isto ko da ja stojim tamo. Bas kretenski potez.
U drugom poluvremenu francuzi su stisli u obrani, Simonovic imao nekoliko losih suteva i pogresaka (povredio je rame), razbranio se francuski golman i potonuli smo.

Svejedno sam dosta zadovoljan nasima, ipak mi je ovaj rukomet perspektivniji nego onaj kojeg smo igrali posljednjih 10 godina. Fali nam jos koji kvalitetni igrac (mozda bi povredjeni Pajovic sa svojim sutem dobro dosao, mozda i nebi) a nazalost je ocito da su 2 nasa znacajna igraca u veoma slaboj formi (Pungartnik i Lubej).

Nisam vidio dosada Madjare ali vjerujem da ih mozemo pobjedit, malo se jedino bojim Simonoviceve povrede jer on nam je trenutno trecina ekipe.
Pristupio: 16.10.2002.
Poruka: 1.404
30. siječnja 2003. u 13:35
@janez
"...........Svejedno sam dosta zadovoljan nasima, ipak mi je ovaj rukomet perspektivniji nego onaj kojeg smo igrali posljednjih 10 godina......."

Janez, zapravo i neznam vasu ekipu. po nasim pisanjima, nasi rukometasi bi za protivnike sve , samo ne slovence. kako vidim pises da vasi igraju perspektivniji rukomet nego onaj koji se igrao posljednjih 10 godina. kakav to rukomet vi igrate? -gdje je snaga vase ekipe ? Jucer sam gledao srbe: kod njih je Peric pola ekipe. Brani sve zivo. Kad bi se sastali sa srbima, mislim da kod nas nema toga igraca koji bi pericu dao sedmerac. nasi su ih do sada falili 19 na ovom prvenstvu.
Pristupio: 13.12.2002.
Poruka: 115
30. siječnja 2003. u 14:05
Kad se več javljam bih dodao iskrene čestitke vaši ekipi. Stvarno igraju super. I intzeresantno je da igraju odbrano 3-2-1, protiv koje naj bi svi znali igrati. A ispadne da nije tako. Super

Ja vidim naše drugače nego Janez. istina je, da smo promijenili skoro sve igrače. Ostao je samo Pungartnik a i njega bi bilo potrebno izbaciti. Promijenili smo odbranu. Prije smo igrali samo odbranu 3 -2- 1, a sad igramo najviše 6-0, a tu i tamo 5-1. Sve ostalo -isto.
Jučer sam skoro pop.... ništa nismo imali za izgubiti. Ako bi pobijedili bili bi u polufinalu. Dobro u prvome poluvrijemenu nekako smo se držali jer francuzi skoro 10 minuta nisu dali gol. A u drugome poluvrijemenu, kad smo polako tonili i kad je trener zvao time out, igra se nije ništa promijenila. Neznam zašto nisu ni poskušali igrati drugu odbranu npr. 3-2-1 s kojom ste i vi pobijedili Francuze. A ne, ništa, nisu ni poskušali promijeniti tok utakmice, samo su pratili ičekali da se utakmica završi. To me je jučer stvarno živcirao, jer sam imo feeling, da se i ne trude.
A igra sa igračem više...........KATASTROFA!!!! Uvije primemo najmanje gol ili 2 i damo jedani ili nijedan. Stvarno užas.
Igra naše reprezentacije je stvarno pridvidljiva, skroz u sredinu, tako da krila ako hoču dobiti loptu moraju ponju u sredinu. Stvarno izgleda mučenje lopte. Pa da ne bi imali Simonoviča (kapo dol) mi bi popušili sve utakmice Nismo mogli pobijediti ni Egipt. Jao, jao, užas.
Treneri se mijenjaju, igra ostaje ista. Nadam se, da čemo se popraviti do Europskog prvenstva kod nas.

Poruka: 8.488
30. siječnja 2003. u 14:17
slovenija je posljednih godinama imala velike uspjehe na juniorskom prvenstvima,znaci nemoraju se bojati za svoju repku,ima tu "stofa".
kit teller
kit teller
Mali dioničar
Poruka: 6.425
30. siječnja 2003. u 14:36
Uzasno je tesko pronaci neke statisticke podatke za uporedit reprezentacije. Npr prosjek starosti timova i slicno. Nema cak nigdje na jednom mjestu neka tabela za reprezentaciju npr igrac, starost, klub, visina.
Zna netko neki dobar link? bio sam na sluzbenoj stranici , al tamo treba za svakog igraca otvarati posebnu stranicu...
30. siječnja 2003. u 15:05
gospodo draga jednu stvar zaboravljamo bar mislim.Mnogi ovdje pljuju po Cervaru radi Valcica a ne cini li vam se mozda da smo radi toga dobili Francuze npr.
Naime,mislim da smo francuze dobili brzom tranzicijom lopte iz obrane u napad gdje smo obicno radili samo jednu izmjenu(Spoljaric-Balic)sto namje ubrzalo igru.Zamislite da smo morali svaki napad mjenjati dvojicu nezamjenjivih u obrani za dvojicu napadaca od kojih je Balic jako dobar i recimo Lackovic koji jest dobar ali i cijeli zamotan.Prema tome Valcic je solidno odigrao u napadu i svijetski u obrani a njgovom non-stop igrom ubrzali smo tranziciju lopte