BIH
Heroj dana - Lionel Messi: Od Argentine do Zlatne lopte - abecedarij najvećeg velemajstora svih vremena
Cannavaro: 'Ne možemo se usredotočiti samo na Ronalda, Portugal ima više dobrih igrača'
Tuchel: 'Pobjeda nad Hrvatskom donijela važne lekcije'
Solbakken o Haalandu: 'On je najbolji napadač, moramo ga koristiti što bolje'
- Najnovije
- Najčitanije


Cannavaro: 'Ne možemo se usredotočiti samo na Ronalda, Portugal ima više dobrih igrača'
33 min•Nogomet

Tuchel: 'Pobjeda nad Hrvatskom donijela važne lekcije'
57 min•Nogomet

Drago Ćosić najavljuje Vatrene: Hrvatska se mora nakloniti kapetanu, a Panama će sigurno pasti
1 sat•Originalno

Izbornik Jordana nakon poraza: 'Nedostajalo nam je iskustva u završnici'
1 sat•Nogomet

Napadač Iraka nakon poraza od Francuske: 'Stanka od dva sata nam je teško pala'
2 sata•Nogomet

Messi je pobjegao Kloseu, ali lovac Mbappe mu opasno prijeti iz drugog plana
2 sata•Originalno

Solbakken o Haalandu: 'On je najbolji napadač, moramo ga koristiti što bolje'
2 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Norveška - Senegal 3:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
9 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Francuska - Irak 3:0 (SP 2026.)
12 sati•Nogomet

Ronaldinho se vraća nogometu: U 47. godini potpisuje za talijanski klub
2 dana•Nogomet

Drago Ćosić najavljuje 12. dan SP-a: Francuska i Argentina neće imati problema na putu do pobjede
1 dan•Originalno

KRONOLOGIJA: Argentina - Austrija 2:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina J)
16 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Jordan - Alžir 1:2 (SP 2026.)
6 sati•Nogomet

Francuska - Irak: Favorit je jasan, Mbappe i društvo idu po novu pobjedu
18 sati•Nogomet

Norveška - Senegal 3:2: Norvežani na krilima Haalanda sačuvali prednost protiv žilavih Senegalaca
7 sati•Nogomet

jel nece u evropi da imaju muslimansku zemlju pa to je svima vec jasno!+a taj tekst je za mene logika!za muslimanske zemlje je bosna veoma znacajna zemlja ako si ikada pricao sa nekim azijatom o bosni mozes da zaklucis koliko je postuju!!vjerovatno zato sto je zemlja u evropi(zemlja kao zemlja je zesca propast da se razumijemo)moje misljenje da bas zbog toga bush i daje bosnjacima veca prava nad druga dva naroda!nas drzi ovamo u rezervatu dok njegova mafija pljacka po bliskom istoku






