Crna Gora
Nova grozna reakcija Muslere za negativan rekord i zamjenu koja se nije vidjela 32 godine
Igrač utakmice: Saeid Ezatolahi umalo je bio junak, ali svejedno je odigrao odlično
KRONOLOGIJA: Novi Zeland - Belgija 1:5 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
Igrač utakmice: Ousmane Dembele proradio i hat-trickom slomio Norvežane
- Najnovije
- Najčitanije


Dalić: 'Moramo biti odgovorniji, ne gubiti posjed lopte lako kao do sada'
8 min•Nogomet

Egipat - Iran 1:1: Od mirne završnice do ludnice, ipak je završilo remijem
25 min•Nogomet

KRONOLOGIJA: Novi Zeland - Belgija 1:5 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
2 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Egipat - Iran 1:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
2 sata•Nogomet

Igrač utakmice: Aymeric Laporte odradio je sve što stoper treba u utakmici Španjolske i Urugvaja
2 sata•Nogomet

Nova grozna reakcija Muslere za negativan rekord i zamjenu koja se nije vidjela 32 godine
3 sata•Nogomet

Urugvaj - Španjolska 0:1: Furija potvrdila prvo mjesto, presudila katastrofalna greška Muslere
3 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Novi Zeland - Belgija 1:5 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
2 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Egipat - Iran 1:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
2 sata•Nogomet

Dinamo danas igra prvu pripremnu utakmicu - evo gdje i kada je prijenos
19 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Norveška - Francuska 1:4 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
10 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Urugvaj - Španjolska 0:1 (Svjetsko prvenstvom skupina H)
5 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Senegal - Irak 5:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
10 sati•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
3 dana•Nogomet

Nova prognoza za prolazak Hrvatske u nokaut fazu, remi s Ganom zadovoljava
19 sati•Nogomet

. Bolje ces proci u Srbiji sad pred ove pregovore sa EU







da odem u politicare. Vidi, ocigledno drugacije razumijemo taj pojam cojstva i junastva. Cinjenica je da su Srbi najvse velicali to cojstvo i junastvo Crnogoraca dok su bili s njima. E sada je drugacije. Zasto?Zato sto CG hoce da bude samostalna. To su zastave koje su nosili pripadnici manjina u CG. Sta treba da uradimo?Da ih protjeramo iz CG kako bi nam Srbi proznali cojstvo i junastvo?Ni meni se ne svidja odnos zvanicne Hrvatske prema srpkoj manjini, ali to nema veze sa CG.Sta po tebi treba CG da uradi kako bi Srbima bila ok?