gennius je napisao/la:
@BeerHunter,
Trebas ici u politicare,jer uvek nadjes diplomatski odgovor na najprostija pitanja!
Ja te pitam, sta mislis kako narod Srbije gleda na "sramno" vezivanje zastava doskorasnje brace sa zastavama dvaju drzava koje su nanele toliko zla tom narodu a sto je najgore, jos uvek se sprdaju za hiljadama zrtava iz Srbije(sto poginulih tako i izbeglih)...
Znas li ti koliko srpskih i crnogorskih majki jos uvek nosi crninu za sinovima koji su poginuli pod plastom zastava koje su se viorile ulicama Podgorice,Ulcinja,Kotora...
Kazes ti si nova generacija,OK!!! Vidis nova generacija,suseda nam,hrvata sa gnusanjem komentarise zastavu srpske manjine u HR !
Jadno vam je to cojstvo i junastvo!