Dead Poets Kavana
Turska - SAD: Oproštaj Turaka sa Svjetskog prvenstva, Amerikanci rasterećeni ulaze u utakmicu
Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
Tunis - Nizozemska: Može li se Tunis barem dostojno oprostiti od Svjetskog prvenstva?
Paragvaj - Australija: Mirni remi ili vatren dvoboj i borba za prolaz?
- Najnovije
- Najčitanije


Turska - SAD: Oproštaj Turaka sa Svjetskog prvenstva, Amerikanci rasterećeni ulaze u utakmicu
1 sat•Nogomet

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
1 sat•Nogomet

Bjelica o nepozivanju Mišića: 'Igrač takvog profila jako dobro bi došao reprezentaciji'
1 sat•Nogomet

Zagreb i Podravka saznali moguće protivnike u Ligi prvaka i Ligi prvakinja
2 sata•Rukomet

Paragvaj - Australija: Mirni remi ili vatren dvoboj i borba za prolaz?
2 sata•Nogomet

Lovro Banovec službeno predstavljen u Slaven Belupu
2 sata•Nogomet

Osijek doveo mlada pojačanja uoči početka sezone
2 sata•Nogomet

BiH - Katar 3:1: Zmajevi pobjedom do drugog kruga Svjetskog prvenstva!
20 sati•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
1 dan•Nogomet

KRONOLOGIJA: BiH - Katar 3:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina B)
22 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Švicarska - Kanada 2:1 (Svjetsko prvenstvo 2026., skupina B)
22 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Škotska - Brazil 0:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
19 sati•Nogomet

Ekvador - Njemačka: Nakon što su se uvalili u probleme, Ekvadorci se moraju izvlačiti na najteži način
4 sata•Nogomet

Češka - Meksiko 0:3: Katastrofalno izdanje Čeha za oproštaj od Svjetskog prvenstva
14 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Maroko - Haiti 4:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
19 sati•Nogomet
Stoga sam u ponedjeljak na aerodromu, čekajući 3+ -satni let za CA, ušao u bookstore da vidim ima li tamo primjerak. Nažalost nije bilo (no zato sam kupio i pročitao Freakonomics
). No, sljedeći tjedan opet putujem, pa ću se potruditi na vrijeme svratiti u neku knjižaru koje nije na aerodromu...
Jel dobar odabir za "salonsko" piće? 



Jel se sjeća netko reklame "čuvajte dobru prirodu staru - pijte Resko i Naru!" Nare ima još i sada, ali Resko je bio puno bolji... 


