DPK,6.Avenija

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 5.608
02. svibnja 2012. u 19:37

Da ja ne pušim prekomjerno, kao i brojni naši sunarodnjaci, ova bi država odavno propala.

Najveći nameti su na cigarete, evo marlboro je preko noći poskupio s 22 na 23 kune, a nitko se nije pobunio, plaćamo i punimo jebeni proračun 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 9.210
02. svibnja 2012. u 20:30
kakvi je ovo forum. prećerali ste s veličinom wallpapera. ubijate portal. lakše malo.

bernardeeeee...
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
02. svibnja 2012. u 23:00
miha1 je napisao/la:
Ne znam kolko piju Francuzi, ali samo kažem da je pogrešno mišljenje da iza alkoholizma ** stoje teške životne priče. Baš suprotno, alkoholizam ** je krivac za mnoge teške životne priče jer zbog njega stradavaju čitave obitelji...

Vidi cijeli citat

Svaka cast, to je to...
S tim sto bih ja na mestima zvezdica dodao "najcesce"...
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 5.608
02. svibnja 2012. u 23:19
Ma treba uvesti prohibiciju, da građevinska mafija koja je na koljenima dobije novu priliku i prekvalificira se  (u šalici je rakija, kao za vrijeme rata )
miha1
miha1
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 17.483
02. svibnja 2012. u 23:42
Prohibicija je bila sjajna ideja, ali nažalost neprovediva u ondašnjim vremenima.


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 5.608
02. svibnja 2012. u 23:45
A u ovim vremenima je kao provediva 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.03.2012.
Poruka: 120
02. svibnja 2012. u 23:46

Na Voždovcu nači samo osvežavajući napici vrste bezalkoholni,sok od šargarepe,ceđeni od cvekle i koktel brusnica-kupina-malina-borovnica.

Alkohol manta mozak,nie dobro za šljaku s gudrom i džidžom i ostaim nedozvoljenim supstancama u ostalim delovima maike Srbie. Mož se zaebeš kad vraćaš kusur a nestale ti žvake.

Ali nie Voždovac imun na manifestacie tipa narodno veselje kad nači Partizan osvoi titulu u fudbalu,pa kad Partizan osvoi titulu u basketu,pa kad Partizan osvoi titulu u vodometu,pa kad Partizan osvoi titulu u rukomletu,pa kad Partizan osvoi titulu u sinhronom plivanju i tako isto kad gledamo sećanja na Dragišinoj televizii kad nači Križaj pobedi Stenmarka i kacmo slavili srebrnu kolainu Sande Dubravčić. E, tada rođaci samo skićvi Džoni šetač,Dom Perinjon i Jagodinsko vopi i nači ništa Zvečevo konjak (nači koji fuj i bljak) i tako dalje, i tako dalje a i salata samo šopska i ćevapi surnebes.

P.S. prodajem plac sa komunaliama na Mirievu kod stadiona Balkana,povoljno upola cene ,naplatio dug od Šomija šo mi nie platio šaniran armani i tike Naik er maks troika .


P.S opet zaboravih dragi Oče naš iže jesi na nebesi

Za sve se navia Partizan se voli - čika Dule Radović

[uredio Mrki blok 1 - 02. svibnja 2012. u 23:49]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2003.
Poruka: 6.000
03. svibnja 2012. u 00:56
miha1 je napisao/la:
Ne znam kolko piju Francuzi, ali samo kažem da je pogrešno mišljenje da iza alkoholizma stoje teške životne priče. Baš suprotno, alkoholizam je krivac za mnoge teške životne priče jer zbog njega stradavaju čitave obitelji...

Vidi cijeli citat


Vise od Balkanaca, budi uveren. A niko se ne oduzima od alkohola zato sto je srecan.
miha1
miha1
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 17.483
03. svibnja 2012. u 07:13
Daj nemojmo se zajebavati...

http://www.youtube.com/watch?v=uwC2wtjjQqM 


Baš me zanima koliko bi jedan Francuz izdržao ovdje...
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
03. svibnja 2012. u 07:30
Zašto više kafanu ne otvaraju Morči i El Presidente?
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
  • Najnovije
  • Najčitanije