Na Voždovcu nači samo osvežavajući napici vrste bezalkoholni,sok od šargarepe,ceđeni od cvekle i koktel brusnica-kupina-malina-borovnica.
Alkohol manta mozak,nie dobro za šljaku s gudrom i džidžom i ostaim nedozvoljenim supstancama u ostalim delovima maike Srbie. Mož se zaebeš kad vraćaš kusur a nestale ti žvake.
Ali nie Voždovac imun na manifestacie tipa narodno veselje kad nači Partizan osvoi titulu u fudbalu,pa kad Partizan osvoi titulu u basketu,pa kad Partizan osvoi titulu u vodometu,pa kad Partizan osvoi titulu u rukomletu,pa kad Partizan osvoi titulu u sinhronom plivanju i tako isto kad gledamo sećanja na Dragišinoj televizii kad nači Križaj pobedi Stenmarka i kacmo slavili srebrnu kolainu Sande Dubravčić. E, tada rođaci samo skićvi Džoni šetač,Dom Perinjon i Jagodinsko vopi i nači ništa Zvečevo konjak (nači koji fuj i bljak) i tako dalje, i tako dalje a i salata samo šopska i ćevapi surnebes.
P.S. prodajem plac sa komunaliama na Mirievu kod stadiona Balkana,povoljno upola cene ,naplatio dug od Šomija šo mi nie platio šaniran armani i tike Naik er maks troika .
P.S opet zaboravih dragi Oče naš iže jesi na nebesi
Za sve se navia Partizan se voli - čika Dule Radović
[uredio Mrki blok 1 - 02. svibnja 2012. u 23:49]