DPK,6.Avenija

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
03. svibnja 2012. u 09:34
bojangles je napisao/la:
Zašto više kafanu ne otvaraju Morči i El Presidente?
Vidi cijeli citat



Bojkot do konačne pobede?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
03. svibnja 2012. u 10:15
Sad me vec zabrinjavate, pojedinci, nikada se niste nacugali sa ekipom onako mladenacki, bez potrebe da tugujete i razbijate zeni glavu jer ste razocarani zivotom?

ajme...
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
03. svibnja 2012. u 11:07
također,problem je što je kod nas normalno i društveno pihvatljivo-kad si vani,imati stalno čašu u ruci...Osobno mi je to išlo prilično na neku stvar-ja sam pio kad mi se pilo i kad sam bio žedan,a nije mi se podrazumijevalo da tijekom večeri moram stalno imati punu čašu sa sobom.Ne jednom,sjećam se da sam cijelu noć znao provesti u Saloonu ili Milde Sorte s jednom popijenom Coca-Colom,koja je bila uključena u cijenu ulaza.Sjećam se da sam,već tad,bio proglašavan čudakom 'jer ne pijem',a osobito zato što se nikad (ili gotovo nikad) nisam doma vraćao pijan.

Pilo se tada ne zbog depresije ili teška života,piti-zapravo lokati i oblokavati se, je bio način života,i to način života koji je mnoge skupo koštao.Gledam svakodnevno danas te poluljude i zombije (a tad najveće jebače) koji izgledaju kao da imaju 60 godina.Neprepoznatljivi.Kod njih je definitivno alkohol uzrok a ne alat ili posljedica.A tako je jer nikakve PREVENTIVE nije bilo,ni edukacije,...ničega.Piti i biti pijan je naime tad bilo jako cool,a i danas je.

I uvjeravam vas-a tu se sa mnom slažu i liječnici i psihijatri koji se bave ovisnošću,PIVO je veće zlo od ekonomske situacije,pivo i njihove debilne kampanje kakve nas uskoro čekaju pred EURO...No tko voli,nek izvoli.
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
03. svibnja 2012. u 11:12
Cekaj, ti si sa 17 ili 18 godina pio kokakolu i drzao predavanje ekipi o stetnosti alkohola odnosno piva?


Bojane, jesi li ti ikada bio mlad, lud, zaljubljen, ili si jos u pubertetu postao Arsen Dedic, godina 50?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
03. svibnja 2012. u 11:12
A i ja nasao poredjenje.

Arsen pa kokakola u ruci. Mea culpa.
miha1
miha1
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 17.483
03. svibnja 2012. u 11:26
Još uvijek sam relativno mlad, ali ni danas, a ni kad sam imao 18 godina nisam razumio zašto čovjek mora biti mlad i pijan? Koje su to gluposti da dok si mlad moraš piti, pušiti, drogirati se, jebati koga stigneš, tući se okolo?

I zašto se tako odgajaju generacije mladih koje ionako sve manje postaju ozbiljne i kad ih prođe mladost, pa i danas imamo hrpetinu izgubljenih pripadnika srednje generacije koji su isto tako bili "mladi i ludi", ali su ostali ludi, a bojim se da će ubuduće biti još više takvih.

Zašto je čovjek čudak ako je pristojan? Zašto je to sramota? 
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.889
03. svibnja 2012. u 11:28
miha1 je napisao/la:
Još uvijek sam relativno mlad, ali ni danas, a ni kad sam imao 18 godina nisam razumio zašto čovjek mora biti mlad i pijan? Koje su to gluposti da dok si mlad moraš piti, pušiti, drogirati se, jebati koga stigneš, tući se okolo?

 
Vidi cijeli citat





bolje sa 18 nego s 40
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
03. svibnja 2012. u 11:38
Zato Miha sto, ako to ne uradis sa 18... a evo praski student me pretekao.


Ne moras se drogirati, ali ne znam u kojem to drustvu mozes biti a da pijes kokakolu i drzis predavanja o stetnosti alkohola u teen godinama.

Oprostices, ali koliko god (ja pa onda svi ostali) stari kenjac na to gleda kao na mladenacku glupost i nepotrebnu stvar, kad si mlad onda imas poriv da zapalis cigaretu, da popijes sa drustvom, da se proveselis, da mamuras i psujes sam sebe i govoris "necu vise nikada" (do prve naredne prilike) a ako imas dovoljno karaktera to ce ti biti samo prolazna faza.


Da parafraziram Cercila, jebes covjeka koji u mladosti nije liberalni anarhist, a u starosti konzervativni jarac.
coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
03. svibnja 2012. u 11:43
miha1 je napisao/la:
Još uvijek sam relativno mlad, ali ni danas, a ni kad sam imao 18 godina nisam razumio zašto čovjek mora biti mlad i pijan? Koje su to gluposti da dok si mlad moraš piti, pušiti, drogirati se, jebati koga stigneš, tući se okolo?

I zašto se tako odgajaju generacije mladih koje ionako sve manje postaju ozbiljne i kad ih prođe mladost, pa i danas imamo hrpetinu izgubljenih pripadnika srednje generacije koji su isto tako bili "mladi i ludi", ali su ostali ludi, a bojim se da će ubuduće biti još više takvih.

Zašto je čovjek čudak ako je pristojan? Zašto je to sramota? 
Vidi cijeli citat


Zvučiš ko moralna poruka sa kraja američke obiteljske serije...
Ceterum censeo HNLem esse delendam
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
03. svibnja 2012. u 11:46
dimnjacar je napisao/la:
Cekaj, ti si sa 17 ili 18 godina pio kokakolu i drzao predavanje ekipi o stetnosti alkohola odnosno piva?


Bojane, jesi li ti ikada bio mlad, lud, zaljubljen, ili si jos u pubertetu postao Arsen Dedic, godina 50?

Vidi cijeli citat


Ne,ja sam sa 18 pio Coca Colu,ganjao ženske,gledao svoja posla i aktivno se bavio sportom...Tko je pio-pio je,i mene to nije bilo briga...No mene je jako smetalo što su-dakle ti koji su pili;stalno meni postavljali pitanje:pa zašto ne piješ,i zašto nisi nikad pijan!?-dakle čudan sam ( s aspekta društveno-prihvatljivog ponašanja) bio ja.A zašto sam bio čudak,nije mi jasno ni danas,a ni onda mi nije bilo jasno.

I da pojasnim,nisam zbog odbijanja alkohola propustio baš ništa u životu.

Biti lud,zaljubljen,otkačen i spontan-ZAŠTO sve to u balkanskom poimanju mladosti neizostavno uključuje i učestalo opijanje?
Zašto ljudi misle da se mlad i lud ne može biti ako si trezvenjak?

Može mi to netko pojasniti?
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
  • Najnovije
  • Najčitanije