DPK,6.Avenija

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2005.
Poruka: 5.393
01. lipnja 2012. u 16:52
prvo SDPovac pa prešao u HDSSB. evo ga..svima sve jasno.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
01. lipnja 2012. u 16:54
koji je psihoprofil čovjeka koji je kao lomio vilice po Maksimiru a boji se i tužaka zbog male džukelice?
Brane
Brane
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2008.
Poruka: 5.171
01. lipnja 2012. u 17:00
Dule Savic je napisao/la:
Brane je napisao/la:
Inače, Gazda, na tvoje pitanje od prije nekoliko dana gdje sam... bili u Sofiji!
Pa onda u Beogradu! (oprosti Dule, bilo je kratko i natrpano)
Pa se onda vratili i dočekali u Zagrebu Beogradsku filharmoniju koja se odužila fantastičnim koncertom u Lisinskom, pa ih jutros ispratili...

A u petak počinje Festival Kvarner u Opatiji, ja radim u nedjelju prije podne, ali nije isključeno da doletimo na skraćeni vikend. Rezervirali nam već ljudi Ambasador!
Vidi cijeli citat



Sve OK, nisam ni bio u BG ovih dana. Nadam se da se naslo vremena za "Naju" .
Vidi cijeli citat


Eh, pa Naja je uvijek prioritet!
Clint Eastwood: They go on and on with all this bullshit about “sanctity”—don’t give me that sanctity crap! Just give everybody the chance to have the life they want.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.09.2011.
Poruka: 1.202
01. lipnja 2012. u 17:49
bojangles je napisao/la:
ja bih volio ako mi netko,recimo susjedi dotičnog kretena,može objasniti njegov psihoprofil? 


Vidi cijeli citat

Heroj, a ne zločinac
[uredio USA - 01. lipnja 2012. u 17:50]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2006.
Poruka: 32.357
01. lipnja 2012. u 18:57
Eric Delko je napisao/la:
koji je psihoprofil čovjeka koji je kao lomio vilice po Maksimiru a boji se i tužaka zbog male džukelice?
Vidi cijeli citat


e da si vidio doticnog uzivo, znao bi da nikad nije lomio vilice po maksimiru 
[uredio džon vejn - 01. lipnja 2012. u 18:57]
Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.391
01. lipnja 2012. u 18:57
Vinković? "Čovjek iz naroda", što je čest eufemizam za seljačinu...rekreativni alkos, vrlo drska i sirova osoba, uvijek ima potrebu biti glavni i najglasniji, bez obzira koja je tema. Trenutno u drugom braku, prvu ženu je napustio, ponajviše zato što nije mogla zatrudnjeti a ljubavnica je mogla. Privukao simpatije javnosti dok je kao novopečeni gradonačelnik Spakova vozio "kockastog" jugića i odbijao koristiti službeno vozilo...u ovih 10 godina se dosta promijenilo tako da sad vozi Merivu (privatno) i Insigniu (službeni auto) kupljene u zajedničkom poslu s Opelom u Spakovu (baš lijepo, iskoristio kupovinu službenog auta da usput i sebi jeftinije nabavi privatni). Uglavnom, bio je okej dok nije otišao u Sabor, nakon toga se razbahatio i odlučio posvaditi sa svima, tako da je trenutno u savršenoj stranci za njega.

p.s. da ne zaboravim - Đakovačke vezove koji su bili kulturna manifestacija pretvorio u privatnu prćiju
227398
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
01. lipnja 2012. u 19:02
džon vejn je napisao/la:
Eric Delko je napisao/la:
koji je psihoprofil čovjeka koji je kao lomio vilice po Maksimiru a boji se i tužaka zbog male džukelice?
Vidi cijeli citat


e da si vidio doticnog uzivo, znao bi da nikad nije lomio vilice po maksimiru 
Vidi cijeli citat


dotični se hvalio da je lomio vilice,dakle ili je dotični ovdje prisutni Bojangles lažljivac ili je cvijetić
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
01. lipnja 2012. u 20:10
Da, a osim ovog negativnog što je Konf napisao o Vinkoviću, treba napomenut da je čovjek spasio Đakovštinu od totalnog raspada i spasio barem 100 radnih mjesta koje je Pipunić htio odjebat kao i ove koje je svojim dolaskom. Također treba napomenut da je napravio puno za Đakovo u svim sferama u kojima je mogao tako da grad sad ne izgleda kao blatnjava slavonska lanka već simpatični mali srednjoeuropski gradić. Također, jedan od rijetkih koji se od srca bori za Slavoniju, ali naravno i za sebe što je sad očito prvi argument onih koji će ga pljuvat. Bori se i za povratak rodilišta u Đakovo i opet će unatoč svim sranjima koje radi i koje mu prišivaju suvereno osvojit iduće izbore za gradonačelnika baš zato što ga nije sramota popit pivo sa sugrađanima i jer Đakovo realno nema boljeg političara od njega. A njegov prelazak u HDSSB je proizašao iz okretanja leđa SDP-a njemu što on nije zaslužio.

A njegove izjave o homoseksualizmu apsolutno podržavam. Homoseksualizam jest bolest koju uzrokuje "pederski gen" koji se nalazi u 10% ljudi i također se slažem da im ne treba dat paradu. Ne idem ni ja po ulici i hvalim se svojom heteroseksualnošću. Nemam ništa protiv osoba homoseksualne orijentacije, ali im paradu ne bi dao. I ponavlja se ono da većina mora trpit teror manjine. Nešto slično kao manjinsko pravo dvostrukog glasa mi je to, ali dobro, težimo toj Europi, prema tome sretno nam bilo.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
01. lipnja 2012. u 20:11
I da dodam da je Vinković jedan od onih koji kaže što misli i ne uvija se kao raznorazni cvijetići iz sadašnje vladajuće stranke, a i braće im iz pokojne vladajuće stranke. Zoran Vinković - jedan od nas!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
01. lipnja 2012. u 20:16
Konfuzije je napisao/la:


p.s. da ne zaboravim - Đakovačke vezove koji su bili kulturna manifestacija pretvorio u privatnu prćiju
Vidi cijeli citat


Đakovački vezovi su smrdljiva komunistička manifestacija koju je pokrenula partija da budu protuteža blagdanu svetih Petra i Pavla koju je tada narod u Đakovu slavio. Isto kao i Vinkovačke jeseni. Samo treba provjeriti datume tih manifestacija i svetaca zaštitnika Vinkovaca i Đakova. Tako da o nekoj kulturnoj tradiciji tih manifestacija ne bih jer ćemo ući u žustre polemike.
  • Najnovije
  • Najčitanije