DPK,6.Avenija

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.761
04. lipnja 2012. u 00:52
bojangles je napisao/la:
Onda najbolje da umjesto samita organiziramo jedan turnir...svakom dajem 30:0 fore po gemu,i serviram ( hrv.poslužujem) samo drugi servis

Vidi cijeli citat


si svjestan svoje nesvijesti,nakon ovog napisanog?
the on te dobije na način koji ti sugeriraš ovdje...
zadnji put sam na tenisu bil prije par sati,igram ga 2-3 puta tjedno....
đe si profesore Nikoliću,zar si online?
Domovine sin
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.761
04. lipnja 2012. u 00:53
NYC je napisao/la:
SINKRONICITET!  Već dva meseca mučim muku sa TENISKIM LAKTOM! Koja je to hebada.
Vidi cijeli citat

jebal te breg profesore,bavi se umnim radom,em imaš godine em te ne služi tijelo više,polagano,pod krošnju čitat nešto,il na neki tečaj,nemoj se zezat u tim godinama..
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
04. lipnja 2012. u 00:54
možemo Vilenjak,ja i Wiki igrat tenis s vama?
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.761
04. lipnja 2012. u 00:54
NYC je napisao/la:
Nemam pojma zašto, setio sam se genijalnog Dave Allena i evo šta nadjoh na Youtubeu:

Introduction to Christianity

http://www.youtube.com/watch?v=pgbkdrOl3sw 


Umro sam od smeha.
Vidi cijeli citat

jel ovo brat Woody Allena?
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
04. lipnja 2012. u 01:09
ZA DOM SPREMNI
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 5.608
04. lipnja 2012. u 01:09
Vilenjak je napisao/la:
NYC je napisao/la:
Nemam pojma zašto, setio sam se genijalnog Dave Allena i evo šta nadjoh na Youtubeu:

Introduction to Christianity

http://www.youtube.com/watch?v=pgbkdrOl3sw 


Umro sam od smeha.
Vidi cijeli citat

jel ovo brat Woody Allena?

Vidi cijeli citat

Uvijek ga se sjetim iz onih nezaboravnih nedjeljnih Sastanaka bez dnevnog reda Saše Zalepugina.

Poznata je ona njegova anegdota (za neupućene: čuven je po tome što viceve priča sjedeći u barskoj stolici s čašom viskija u ruci, a nema kažiprst) da je prst izgubio jer ga je predugo držao u čaši miješajući scotch  

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
04. lipnja 2012. u 02:13
Vilenjak je napisao/la:
NYC je napisao/la:
SINKRONICITET!  Već dva meseca mučim muku sa TENISKIM LAKTOM! Koja je to hebada.
Vidi cijeli citat

jebal te breg profesore,bavi se umnim radom,em imaš godine em te ne služi tijelo više,polagano,pod krošnju čitat nešto,il na neki tečaj,nemoj se zezat u tim godinama..
Vidi cijeli citat



Vileni, evo samo za tebe, jedan kratak tečaj o sindromu zvanom, Teniski lakat.

Iako je ime dobio po tome što je prvo primećen kod profi tenisera, on može zadesiti svakoga
A sad ono najvažnije: čak uopšte ne moraš da budeš fizički aktivan jerbo zna da te iznenadi ničim izazvan! 
Istina, ja bih jako voleo da je kod mene ovaj prvi slučaj - igranje tenisa ili bilo čega drugog, ali nije. Možda je od prečestog okretanja stranica kojekakvih knjiga?
Ah, ti tečajevi me ubiše... 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
04. lipnja 2012. u 02:14
Eric Delko je napisao/la:
NYC je napisao/la:
SINKRONICITET!  Već dva meseca mučim muku sa TENISKIM LAKTOM! Koja je to hebada.
Vidi cijeli citat


a siroče,nadam se da će ti bit bolje,ti si moj idol
Vidi cijeli citat


I ti si moj...

Inače, autograme dijelim svake nedjelje, odmah nakon mise,  te svakog desetog travnja. 
Hvala na lijepim željama. 
[uredio NYC - 04. lipnja 2012. u 02:15]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
04. lipnja 2012. u 02:15
Vilenjak je napisao/la:
NYC je napisao/la:
Nemam pojma zašto, setio sam se genijalnog Dave Allena i evo šta nadjoh na Youtubeu:

Introduction to Christianity

http://www.youtube.com/watch?v=pgbkdrOl3sw 


Umro sam od smeha.
Vidi cijeli citat

jel ovo brat Woody Allena?
Vidi cijeli citat


Je.
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
04. lipnja 2012. u 07:35
Nash vjerujem da bi bio ozbiljan suparnik,ne tepam mu ja bezveze da je DelPotro!

A kontra Vilenog bi dosta bio samo jedan udarac,-lob,lob i samo lob.Njega bi doduše preskakali i obični top- spinovi s osnovne crte...
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
  • Najnovije
  • Najčitanije