Onda najbolje da umjesto samita organiziramo jedan turnir...svakom dajem 30:0 fore po gemu,i serviram ( hrv.poslužujem) samo drugi servis
Btw,kod tenisa je specifično da iz aviona možete prepoznati rekreativca od bivšeg takmičara,nevjerojatno koliko je zapravo nenadokadivo ako mislite da tenis možete naučiti u kasnijoj dobi...Teško,jako teško.Mani je recimo u najvećem dijelu nemoguće gledati rekreativce sa mali milijun nepravilnih pokreta.To vam je kao što je Kruno Jurčić igrao nogomet,baš tako u najvećem dijelu izgledaju teniski rekreativci,barem oni koji su reket prvi put uzeli u ruke poslije 20e ili 30e godine.
Eh tenis,da mi nije shebane kičme,igrao bih ga svaki dan
Ps- uzgred,u diplomaciji se nekad govorilo da je poznavanje teniske igre kao poznavanje jednog svjetskog jezika
[uredio bojangles - 04. lipnja 2012. u 00:36]
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age