DPK,6.Avenija

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
03. lipnja 2012. u 19:47
bojangles je napisao/la:
Old Sport,nisam te to nikad pitao:znas li igrati tenis?
Vidi cijeli citat


Znam li igrati?! Kakvo je to pitanje? Pa ko je Fred Perry-u uzeo 5 gameova, a poskle trenirao Newcomba i Lavera?? Koliko si ti ono uzeo Goranu? Sto kuna?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.09.2011.
Poruka: 1.202
03. lipnja 2012. u 20:53
NYC je napisao/la:
bojangles je napisao/la:
Old Sport,nisam te to nikad pitao:znas li igrati tenis?
Vidi cijeli citat


Znam li igrati?! Kakvo je to pitanje? Pa ko je Fred Perry-u uzeo 5 gameova, a poskle trenirao Newcomba i Lavera?? Koliko si ti ono uzeo Goranu? Sto kuna?
Vidi cijeli citat

Perryju
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
03. lipnja 2012. u 22:28
To možda kod vas u Ameriki. 
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
03. lipnja 2012. u 22:32
Ma ozbač,si treniral kad?,imaš zapravo idealnu konstituciju za tenisača...uz sve druge predispozicije naravno.
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
03. lipnja 2012. u 23:47
Igrao sam i baš sam voleo taj sport, mada ga nikada nisam ozbiljno trenirao. Nažalost, poslednji put sam uzeo reket u ruke pre 11 godina!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.12.2007.
Poruka: 4.267
04. lipnja 2012. u 00:14
...pošto ste se dotaknuli teme tenisa, ja sam nakon duge stanke ( prestao sam pri završetku osnovne) ponovno počeo ići na tenis. Trenira me brat pošto on je u tenisu od malih nogu...

Jako mi se svidjelo, mislim da ću se ovaj put zadržati u tenisu...
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
04. lipnja 2012. u 00:33
Onda najbolje da umjesto samita organiziramo jedan turnir...svakom dajem 30:0 fore po gemu,i serviram ( hrv.poslužujem) samo drugi servis

Btw,kod tenisa je specifično da iz aviona možete prepoznati rekreativca od bivšeg takmičara,nevjerojatno koliko je zapravo nenadokadivo ako mislite da tenis možete naučiti u kasnijoj dobi...Teško,jako teško.Mani je recimo u najvećem dijelu nemoguće gledati rekreativce sa mali milijun nepravilnih pokreta.To vam je kao što je Kruno Jurčić igrao nogomet,baš tako u najvećem dijelu izgledaju teniski rekreativci,barem oni koji su reket prvi put uzeli u ruke poslije 20e ili 30e godine.

Eh tenis,da mi nije shebane kičme,igrao bih ga svaki dan

Ps- uzgred,u diplomaciji se nekad govorilo da je poznavanje teniske igre kao poznavanje jednog svjetskog jezika
[uredio bojangles - 04. lipnja 2012. u 00:36]
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
04. lipnja 2012. u 00:46
SINKRONICITET!  Već dva meseca mučim muku sa TENISKIM LAKTOM! Koja je to hebada.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
04. lipnja 2012. u 00:48
Nemam pojma zašto, setio sam se genijalnog Dave Allena i evo šta nadjoh na Youtubeu:

Introduction to Christianity

http://www.youtube.com/watch?v=pgbkdrOl3sw 


Umro sam od smeha.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
04. lipnja 2012. u 00:52
NYC je napisao/la:
SINKRONICITET!  Već dva meseca mučim muku sa TENISKIM LAKTOM! Koja je to hebada.
Vidi cijeli citat


a siroče,nadam se da će ti bit bolje,ti si moj idol
  • Najnovije
  • Najčitanije