DPK,6.Avenija

coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
02. svibnja 2012. u 08:35
dashiki je napisao/la:
Coobah je toliko nisko da ga ne možeš ni šutnit!
Vidi cijeli citat


Joj sreća tvoja da ako tebe šutnem nemam s kim na utakmicu
Ceterum censeo HNLem esse delendam
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.882
02. svibnja 2012. u 08:45
koliko se sjecam u ovih devet godina (sto znaci da se dosta toga sjecam  ), svaka promjena foruma i izgleda je docekana na noz... jednostavno stvar navike

nije ni meni da sam bas nesto odusevljen, cini mi se da tu ima puno "praznog prostora" jer moram trazit upis korisnika, a to je na forumu valjda najbitnije

inace ova bijela podloga ubije oci skroz, no ja sam na nju nekako vec i naviknut jer je i program od firme isto na Ubi Oci Bijeloj Podlozi... ako nista drugo, sad ce izgledat da nesto i radim, kad mi netko skicne preko ramena  


cini mi se i da se povecao prostor za avatar i da je konacno moguce smjestit neku pristojniju slicicu... za to sam lobirao prije pet-sest godina, pa sam od tog odustao i presao na monokromatske verzije Kandinskog
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.882
02. svibnja 2012. u 08:51
selim na prikladni topic
[uredio ian wright - 02. svibnja 2012. u 08:54]
coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
02. svibnja 2012. u 10:39
HOTSPUR je napisao/la:
Coobah, imaš pozdrav od Walkera!  
Vidi cijeli citat


Hvala, pozdravi i ti njega.

Mada mi je draži Jack Daniels.
Ceterum censeo HNLem esse delendam
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
02. svibnja 2012. u 10:39
coobah je napisao/la:
dashiki je napisao/la:
Coobah je toliko nisko da ga ne možeš ni šutnit!
Vidi cijeli citat


Joj sreća tvoja da ako tebe šutnem nemam s kim na utakmicu
Vidi cijeli citat


Ajmo naši!
Dokad radiš?
coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
02. svibnja 2012. u 10:44
Ne mislim se žuriti...ono što sam izgorio sad je već melanom u kasnoj fazi.
Ceterum censeo HNLem esse delendam
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
02. svibnja 2012. u 10:45
http://www.index.hr/black/clanak/amerikanka-tuzila-ferrero-i-dobila-milijune-reklamama-je-uvjerili-da-je-nutella-zdrava/612826.aspx



,to vas ja pitam!,dok gledam oceane debelih i sve debljih ljudi oko sebe,dok je 50% naše srednješkolske djece predebelo,svi se prave da im je svejedno,i nitko godinama ne poduzima ništa!?


Dva riječka debila preklani otvorili lanac pomfrit dućana (Surf'n'fries),idioti to gitaju i stoje u redu,a unovinama se govori o 'poslovnom uspjehu sposobnih mladih ljudi'!?-PA KO JE TU LUD JEBOTE???,Što radi Zavod za javno zdravstvo i Ministarstvo?



Te nije li već od ove godine OBVEZNO na Nutellu i sva ova SRANJA nalijepiti istu onu etiketu koja stoji na cigaretama?,dakle da se radi o nezdravom otrovu za organizam?



[uredio bojangles - 02. svibnja 2012. u 10:47]
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.882
02. svibnja 2012. u 10:48
tko ih tjera da to jedu, u tim kolicinama?
[uredio ian wright - 02. svibnja 2012. u 10:48]
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.882
02. svibnja 2012. u 10:50
ni usporedba s cigaretama ne stoji jer jos nitko nije dobio 30 kila samo od toga sto je netko pokraj njega pojeo teglicu Nutelle dnevno
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
02. svibnja 2012. u 10:51
coobah je napisao/la:
Ne mislim se žuriti...ono što sam izgorio sad je već melanom u kasnoj fazi.
Vidi cijeli citat


Kad si mulast ko češki turisti. Nazovi me kada budeš gotov s poslom! 
  • Najnovije
  • Najčitanije