koliko se sjecam u ovih devet godina (sto znaci da se dosta toga sjecam

), svaka promjena foruma i izgleda je docekana na noz... jednostavno stvar navike
nije ni meni da sam bas nesto odusevljen, cini mi se da tu ima puno "praznog prostora" jer moram trazit upis korisnika, a to je na forumu valjda najbitnije
inace ova bijela podloga ubije oci skroz, no ja sam na nju nekako vec i naviknut jer je i program od firme isto na Ubi Oci Bijeloj Podlozi... ako nista drugo, sad ce izgledat da nesto i radim, kad mi netko skicne preko ramena
cini mi se i da se povecao prostor za avatar i da je konacno moguce smjestit neku pristojniju slicicu... za to sam lobirao prije pet-sest godina, pa sam od tog odustao i presao na monokromatske verzije Kandinskog