DPK,6.Avenija

Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.387
03. svibnja 2012. u 21:53
dashiki je napisao/la:
bojangles je napisao/la:
Dobro Konfač kad će više ta evakuacija?što se čeka???
Vidi cijeli citat



Godot
Vidi cijeli citat


Dashiki u usta ti sgodot.

@es...čeka se limun.
[uredio Konfuzije - 03. svibnja 2012. u 21:54]
227398
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
03. svibnja 2012. u 21:59
JeR netko čitao u nedjeljnom VL Branetovu reportažu o draguljarnici Tiffany?
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.387
03. svibnja 2012. u 22:00
Šalu na stranu, čeka se da se napokon zgotovi faks, a uskoro bi mogli i draga i ja...a onda nas ništa više ne drži tu, i kontamo ići vanka...
227398
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
03. svibnja 2012. u 22:07
Konačno...nemoj samo da te srce odvede u Dišpetopolis...

Koje se inozemne opcije razmatraju?
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
03. svibnja 2012. u 22:08
Konfuzije je napisao/la:
Šalu na stranu, čeka se da se napokon zgotovi faks, a uskoro bi mogli i draga i ja...a onda nas ništa više ne drži tu, i kontamo ići vanka...
Vidi cijeli citat



Na domaću glazbu il na cajke?
Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.387
03. svibnja 2012. u 22:14
dashiki je napisao/la:
Konfuzije je napisao/la:
Šalu na stranu, čeka se da se napokon zgotovi faks, a uskoro bi mogli i draga i ja...a onda nas ništa više ne drži tu, i kontamo ići vanka...
Vidi cijeli citat



Na domaću glazbu il na cajke?
Vidi cijeli citat


Kju bejbe...da nam trešti napravi mi sina pod svetlima casina

@oja...ništa se još ne razmatra, ići će se za pošteno plaćenim poslom, pa makar i u Čmrljiće
227398
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
03. svibnja 2012. u 22:16
Konfuzije je napisao/la:
dashiki je napisao/la:
Konfuzije je napisao/la:
Šalu na stranu, čeka se da se napokon zgotovi faks, a uskoro bi mogli i draga i ja...a onda nas ništa više ne drži tu, i kontamo ići vanka...
Vidi cijeli citat



Na domaću glazbu il na cajke?
Vidi cijeli citat


Kju bejbe...da nam trešti napravi mi sina pod svetlima casina

@oja...ništa se još ne razmatra, ići će se za pošteno plaćenim poslom, pa makar i u Čmrljiće
Vidi cijeli citat


Srbija je onda pravo mesto za Vas!
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
03. svibnja 2012. u 22:19
@zije
Sija Montenegro kao Montecarlo...
BTW: Mogao bi emigrirat u Futog, i ovako ti noge smrdi kao kiseli kupus 
@gles
Nađi malom Čaviću posao u Rijeki 
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
03. svibnja 2012. u 22:21
Ne znam trenutno za pošteno plaćen posao u Hrvatskoj,mi koji radimo dobro plaćeni smo premalo i na odgodu,oni koji su plaćeni dobro-rade premalo jer su uhljebljene guzonje,...no i jedno i drugo je bolje od nezaposlenisti ili rada na blagajni Konzuma.

if I was you,javio bih se onako ovlaš El Presidenteu.Posla ima,divna zemlja,normalni ljudi.
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
03. svibnja 2012. u 22:22
Najljepši,a ko je Čavić???
[uredio bojangles - 03. svibnja 2012. u 22:24]
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age