DPK,6.Avenija

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
03. svibnja 2012. u 22:24
bojangles je napisao/la:
Najljepši,a ko je Čavić???
Vidi cijeli citat



Ja nisam Najljepši s foruma, ali sam ovako najljepši inače, tako da blagodarim... A Čavić je najbolji srpski plivač, najveći protivnik Phelpsa.
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
03. svibnja 2012. u 22:27
Već sam mislio da ćeš mi odgovoriti- moga k**** g*****....:-)))))
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.388
03. svibnja 2012. u 22:30
bojangles je napisao/la:
Već sam mislio da ćeš mi odgovoriti- moga k**** g*****....:-)))))
Vidi cijeli citat


Naravno da neće, pa ja sam ga učio ophođenju sa starijom populacijom!

Mogli bi i u Klokaniju, samo tamo postoji opasnost od međusobnog gađanja stolicama kad dođe Australian Open
227398
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
03. svibnja 2012. u 22:30
bojangles je napisao/la:
Već sam mislio da ćeš mi odgovoriti- moga k**** g*****....:-)))))
Vidi cijeli citat



Nisam ti ja kao mali Szillagy prostak.... Njegov grad je Đakovo, u usta mu ga spakovo!
Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.388
03. svibnja 2012. u 22:31
dashiki je napisao/la:
bojangles je napisao/la:
Najljepši,a ko je Čavić???
Vidi cijeli citat



Ja nisam Najljepši s foruma, ali sam ovako najljepši inače, tako da blagodarim... A Čavić je najbolji srpski plivač, najveći protivnik Phelpsa.
Vidi cijeli citat


Tako te oslovio jer si ciganin, reko mi preko OP...ja to ne bi trpio na tvom mjestu!
227398
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
03. svibnja 2012. u 22:35
Konfuzije je napisao/la:
bojangles je napisao/la:
Već sam mislio da ćeš mi odgovoriti- moga k**** g*****....:-)))))
Vidi cijeli citat


Naravno da neće, pa ja sam ga učio ophođenju sa starijom populacijom!

Mogli bi i u Klokaniju, samo tamo postoji opasnost od međusobnog gađanja stolicama kad dođe Australian Open
Vidi cijeli citat

Ma da....pogotovo je zajebano kad imas proliv...
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
03. svibnja 2012. u 22:37
Upravo mi je uspio jedan test. Napisao sam Balzacove stihove na Facebook i ispod njih napisao Đ.B.
Ljudi koji mi inače ne lajkaju ništa lajkali su taj status samo zato što piše Balašević. Hvala Đole što mi dižeš rejting.  
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.11.2011.
Poruka: 3.282
03. svibnja 2012. u 23:33
nisam alkoholičar al da iam para sad bi zvao brata dašikija na obližnju benzu da stresemo koju dvoguzu

@zije
pa tićeš da zgotiviš taj vakultet kad i ja... <jelena_rozga_dalmatinka_style> znači nikad ! </jelena_rozga_dalmatinka_style> 


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.01.2008.
Poruka: 3.934
Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.388
04. svibnja 2012. u 02:12
dashiki je napisao/la:
bojangles je napisao/la:
Već sam mislio da ćeš mi odgovoriti- moga k**** g*****....:-)))))
Vidi cijeli citat






Nisam ti ja kao mali Szillagy prostak.... Njegov grad je Đakovo, u usta mu ga spakovo!
Vidi cijeli citat


U usta ti ga Djakovo!

227398