DPK,6.Avenija

Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
10. svibnja 2012. u 23:14
bojangles je napisao/la:
Dobre vijesti iz Dišpetopolisa,-puna mala dvorana večeras na Gripama,sjajna atmosfera (JU-GO-PLASTIKA!)...iako nas je Cigona ubila nekih 20 razlike...ima li nade da se svetom klubu vrati pravo ime?

Dobro kaže Vujčić-Jugoplastika je svjetski brend,za KK Split nitko ne zna.
Vidi cijeli citat

Gazda, evo i Genijalac misli slicno :

http://www.e-novine.com/stav/64386---plas---nematerijalno-kulturno-dobro.html
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.947
11. svibnja 2012. u 08:54
bojangles je napisao/la:
  b)odakle je,iz koje jebene vreće,isplivao Karamarko?ima li on mjesto rođenja,korijene,bilo što iza sebe?je li se ikad u životu nasmijao?

c)e ovo me osobito raspizdilo-zašto se svi debilni kandidati za predsjednika debilne zločinačke organizacije koja je Hrvatsku unazadila 150g, kunu u lik i djelo FT???,'Nikad se nisam odrekao Tuđmana'!!,grme redom...pa jesu li oni normalni-za glasačko tijelo znamo da nije.Koji je njima jebeni **** da zatvaraju oči nad krađom,zločinima,korupcijom i ukupnim ujebavanjem cijele nacije u mozak,sve pod pokroviteljstvom gore spomenutog prvog predsjednika?
Vidi cijeli citat



ae, Karamarko je sad veliki tudjmanist, a bio je sef Mesiceve kampanje i smisljao viceve o Tudjmanu  ... 2000. je osobno vodio demontazu Tudjmanovog UNS-a... no, za stranku drzaca desnice na lisnici je sasvim dobar, takvog i zasluzuju


inace rijetko mutan tip: promijenio je deset opcija, letio je desno-lijevo ko klatno od sata, no uvijek se uspio zadrzat blizu tajnih sluzbi, policije, tajnih dosjea, polica s drzavnim tajnama i slicno, UNS, POA... stara Manoliceva skola... sasvim sam siguran da na nocnom stolicu ima tonu raznih dosjea. Pa kad preuzme kradeze, samo ce ih vadit jednog po jednog...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2003.
Poruka: 3.591
11. svibnja 2012. u 09:28
ian wright je napisao/la:
bojangles je napisao/la:
  b)odakle je,iz koje jebene vreće,isplivao Karamarko?ima li on mjesto rođenja,korijene,bilo što iza sebe?je li se ikad u životu nasmijao?

c)e ovo me osobito raspizdilo-zašto se svi debilni kandidati za predsjednika debilne zločinačke organizacije koja je Hrvatsku unazadila 150g, kunu u lik i djelo FT???,'Nikad se nisam odrekao Tuđmana'!!,grme redom...pa jesu li oni normalni-za glasačko tijelo znamo da nije.Koji je njima jebeni **** da zatvaraju oči nad krađom,zločinima,korupcijom i ukupnim ujebavanjem cijele nacije u mozak,sve pod pokroviteljstvom gore spomenutog prvog predsjednika?
Vidi cijeli citat



ae, Karamarko je sad veliki tudjmanist, a bio je sef Mesiceve kampanje i smisljao viceve o Tudjmanu  ... 2000. je osobno vodio demontazu Tudjmanovog UNS-a... no, za stranku drzaca desnice na lisnici je sasvim dobar, takvog i zasluzuju


inace rijetko mutan tip: promijenio je deset opcija, letio je desno-lijevo ko klatno od sata, no uvijek se uspio zadrzat blizu tajnih sluzbi, policije, tajnih dosjea, polica s drzavnim tajnama i slicno, UNS, POA... stara Manoliceva skola... sasvim sam siguran da na nocnom stolicu ima tonu raznih dosjea. Pa kad preuzme kradeze, samo ce ih vadit jednog po jednog...[/QUOTE]

i mensečini da to: "doktor tuđman mi ti se kunemo, da sa tvoga puta ne skrenemo" najzloćudnije zvuči iz karonjamarkovih USTAŠcA. povratak tekovinama policijsko špijunske države.
[uredio mrkva - 11. svibnja 2012. u 09:29]
Vidi cijeli citat
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
11. svibnja 2012. u 09:56
evo nama i petka,najboljeg dana u tjednu radnog čo'eka!

if we build (it),he will come!

[uredio bojangles - 11. svibnja 2012. u 10:45]
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2005.
Poruka: 5.393
11. svibnja 2012. u 12:10
Cijela strka oko i između potencijalnih HDZovih lidera mi se čini kao olimpijada autsajdera.

HDZ je nacionalno uspijevao samo kad je imao "karizmatičnog vođu" (Tuđman, Sanader), u nedostatku takvih, dio latentnih HDZovih birača se ne pojavljuje na izborima, a dio i dalje bira po principu liderstva čega Milanović ima triput više i od Karamarka i Kosorice.
Milinović je jedini koji ima "mačizam" za privući takve birače i kad bi se morao kladiti i bez obzira na moje osobno mišljenje o njemu koje je blago rečeno očajno, rekao bi da je on najbolji kandidat za HDZ, ako žele ponovo na vlast.
Njemu problem predstavlja ženski dio biračkog tijela.

miha1
miha1
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 17.489
11. svibnja 2012. u 12:36
Najbolji izbor za HDZ, a samim time i Hrvatsku, u slučaju da se ne daj Bože, opet vrate na vlast, a to nije nemoguće obzirom na kukuriku debile, bio bi Milošević.

Mlad, nekompromitiran, djeluje kao čovjek koji živi u sadašnjosti, a ne u 1991. i ne prosipa ispraznu kvazidomoljubnu patetiku, barem ga ja nisam čuo. Malo je zajebano što se preziva Milošević pa hadezeovci ne bi mogli više prozivati kukurikavce zbog njihovih imena ali jebi ga, nitko nije savršen...
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.947
11. svibnja 2012. u 12:57
natjerat ce ga Europa da promijeni prezime u Džentl-Fak, sto ce odgovarat i kradezeofcima...
Moira
Moira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.11.2005.
Poruka: 2.133
11. svibnja 2012. u 13:48
Pa najbolje je  valjda da izaberu najgoreg mogućeg (osim Karamarka, ozebline dobim kad ga vidim na ekranu), tako da nastave siguran put prema dole.  
coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
11. svibnja 2012. u 13:59
Predsjednik HDZ-a Milošević sutra će ugostiti lidere Sabora, Vlade i svih parlamentarnih stranaka povodom krsne slave. 

Neprocjenjivo!
Ceterum censeo HNLem esse delendam
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
11. svibnja 2012. u 23:32
Sutra u Mugebi koncert Boe!?,jebateled,skoro da bih otišao...Upoznao sam davno frontmena Mladena Puljiza,- sjajan lik!

Svi tvoji poljupci...Tako lijepa...eh,dobra stara vremena.

A pamti li netko kako je Boa izviždana kao predgrupa Davidu Bowieu na koncertu u Maksimiru 1990.? Te zamine s još bizarnijom memorijom-sjećate li se tko je tad bio back-vokal Boi?
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
  • Najnovije
  • Najčitanije