ian wright je napisao/la:
bojangles je napisao/la:
b)odakle je,iz koje jebene vreće,isplivao Karamarko?ima li on mjesto rođenja,korijene,bilo što iza sebe?je li se ikad u životu nasmijao?
c)e ovo me osobito raspizdilo-zašto se svi debilni kandidati za predsjednika debilne zločinačke organizacije koja je Hrvatsku unazadila 150g, kunu u lik i djelo FT???,'Nikad se nisam odrekao Tuđmana'!!,grme redom...pa jesu li oni normalni-za glasačko tijelo znamo da nije.Koji je njima jebeni **** da zatvaraju oči nad krađom,zločinima,korupcijom i ukupnim ujebavanjem cijele nacije u mozak,sve pod pokroviteljstvom gore spomenutog prvog predsjednika?
Vidi cijeli citat
ae, Karamarko je sad veliki tudjmanist, a bio je sef Mesiceve kampanje i smisljao viceve o Tudjmanu

... 2000. je osobno vodio demontazu Tudjmanovog UNS-a... no, za stranku drzaca desnice na lisnici je sasvim dobar, takvog i zasluzuju
inace rijetko mutan tip: promijenio je deset opcija, letio je desno-lijevo ko klatno od sata, no uvijek se uspio zadrzat blizu tajnih sluzbi, policije, tajnih dosjea, polica s drzavnim tajnama i slicno, UNS, POA... stara Manoliceva skola... sasvim sam siguran da na nocnom stolicu ima tonu raznih dosjea.
Pa kad preuzme kradeze, samo ce ih vadit jednog po jednog...[/QUOTE]
i mensečini da to: "doktor tuđman mi ti se kunemo, da sa tvoga puta ne skrenemo" najzloćudnije zvuči iz karonjamarkovih USTAŠcA. povratak tekovinama policijsko špijunske države.
[uredio mrkva - 11. svibnja 2012. u 09:29]