DPK,6.Avenija

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.967
18. svibnja 2012. u 09:35
nego, rodjaci, spanjolska burza jutros pala na najnizu razinu u zadnjih 9 godina, a londonska na najnizu za posljednju godinu...





Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
18. svibnja 2012. u 10:18
ian wright je napisao/la:
nego, rodjaci, spanjolska burza jutros pala na najnizu razinu u zadnjih 9 godina, a londonska na najnizu za posljednju godinu...





Vidi cijeli citat


Zato je meni nikad veći .....apetit!
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.967
18. svibnja 2012. u 10:34
neka, treba se pripremit za jubilarnu 50. ekonomsku krizu, pa makar stvaranjem masnih zaliha


nekad se ufatim razmisljat kako je to zivjet u zemlji gdje nema ekonomske krize bar tri godine... otkad znam za sebe, stalno je neka kriza, kroz redukcije struje, nema kave, ulja, pelena, nema ovog, onog... bio je onaj tracak neceg krajem osamdesetih kad sam cak i ja pizdek skuzio da mama vise ne razmislja hoce li kupit dvije banane ili kilu banana i da tih kilu banana moze kupit i pet puta tjedno, ako ja to zatrazim... i onda krene rat, brasno i konzerve iz humanitarne pomoci se prodaju po ducanima, pa iz pobjede u blagosranje, pa ovo, ono... i ovi kreteni ovdje sve zivo smanjuju, ali preventivno, jer ce prava kriza doci kad-tad, pa ce im siroke narodne mase biti zahvalne sto im sad povecavaju poreze, smanjuju naknade rodiljama, povecavaju dob odlaska u penziju, ogranicavaju rast placa, uvode nove restrikcije za strance i slicna sranja... i masa guta ta sranja i prosjecni Svejk ce razmisljat kako mu je sa 600 eura place zapravo super, jer mu tako govori njegov ministar s 3 000 € place...


stvarno sam se trebao rodit pedesetih u Liverpoolu... droge, alkohola, Zeppelina i nepobjedivog LFC u neogranicenim kolicinama... pao bih herojski u prvom valu AIDS-a...
[uredio ian wright - 18. svibnja 2012. u 10:44]
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
18. svibnja 2012. u 10:39
ian wright je napisao/la:
neka, treba se pripremit za jubilarnu 50. ekonomsku krizu, pa makar stvaranjem masnih zaliha


nekad se ufatim razmisljat kako je to zivjet u zemlji gdje nema ekonomske krize bar tri godine... .
Vidi cijeli citat


http://www.youtube.com/watch?v=0HaJzZ1XMCs 
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.967
18. svibnja 2012. u 10:42
The requested Web page has been blocked by your system administrator

kriza, rodjace, nema Jubitua na radnom mjestu...
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
18. svibnja 2012. u 10:55
ian wright je napisao/la:
The requested Web page has been blocked by your system administrator

kriza, rodjace, nema Jubitua na radnom mjestu...
Vidi cijeli citat


e onda je stvarno kriza....
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Deneb
Deneb
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.01.2006.
Poruka: 2.972
18. svibnja 2012. u 11:28
mene hvata panika, kad se desi (retko, al se ipak ponekad desi) kad funcionisem na posao bez stresa, platili navreme, platio na vreme, i dolazi napliv panike, da nesto nije u redu, sad ce se nesto desiti . Navikli da radimo i poslovamo i nenormalnim uslovima i to ti je 
http://www.save70.mk/
Brane
Brane
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2008.
Poruka: 5.171
18. svibnja 2012. u 12:42
Dejan NS je napisao/la:
ian wright je napisao/la:
neka, treba se pripremit za jubilarnu 50. ekonomsku krizu, pa makar stvaranjem masnih zaliha


nekad se ufatim razmisljat kako je to zivjet u zemlji gdje nema ekonomske krize bar tri godine... .
Vidi cijeli citat


http://www.youtube.com/watch?v=0HaJzZ1XMCs 
Vidi cijeli citat



Sjajno plasiran fudbal!
Clint Eastwood: They go on and on with all this bullshit about “sanctity”—don’t give me that sanctity crap! Just give everybody the chance to have the life they want.
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
18. svibnja 2012. u 22:22
Nikad čuo za izvesnog Ramadanija iz Casino Royalea kraj Dišpetopolisa...
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Kauboj
Kauboj
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 30.12.2003.
Poruka: 22.210
18. svibnja 2012. u 22:32
NYC je napisao/la:
Nego, imao sam sasvim drugačije pitanje za moje forumaše. 
Ne bih da ulazim u razloge (koji su isključivo poslovne vrste), šta znate o "Grand Casinu Lav" pokraj Kukijeva grada, Splita? Još konkretnije, šta znate o jednom od vlasnika, Mr. Ramadanu?  Je li on uopšte poznat bizmismen  u Kroaciji? 

Budem vam jednom objasnio zašto i kako. Za sada bih vam bio izuzetno zahvalan na informacijama o dotičnom. Bilo kakvim. 
Vidi cijeli citat


Sa BusinessWeek website: http://investing.businessweek.com/research/stocks/people/person.asp?personId=350245&ticker=TWOC:US&previousCapId=396353&previousTitle=LAKES%20ENTERTAINMENT%20INC

Mr. Rami S. Ramadan has been the President of Trans World Corp. since August 2000 and has been its Chief Executive Officer and Chief Financial Officer since July 12, 1999. Mr. Ramadan serves as the Principal Accounting Officer of Trans World Corporation. Mr. Ramadan served as a Executive Vice President of Finance for the Ian Schrager Hotels from November 1997 to July 1999. Prior to that, Mr. Ramadan held senior financial positions with Hyatt Hotels from January 1994 to November 1997, Euro Disney from October 1990 to December 1993 and Meridien Hotels from September 1975 to September 1990. He has been a Director of Trans World Corporation since August 1999.


Nema taj sa Splitom nikakve veze, koliko se meni cini.  Ovaj TransWorld Corp je vlasnik tog casina Lav.
[uredio Kauboj - 18. svibnja 2012. u 22:32]
I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.
  • Najnovije
  • Najčitanije