DPK,6.Avenija

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 68.013
01. lipnja 2012. u 22:23
je. Covjek koji na zidu drzi postere Mamica, Stimca, Zubaka, Pukanica i jos 20 mutnih tipova.... "oni su sve napravili vlastitim radom"...
[uredio ian wright - 01. lipnja 2012. u 22:24]
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
01. lipnja 2012. u 22:27
Torcida Prague objasnila...

čovjek koji jednom mejsečno ulovi signal u svojoj pećini, a onda slijede čuda..Naravno, ima i zavidnu karijeru na zborištu
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.09.2011.
Poruka: 1.202
01. lipnja 2012. u 23:47
bojangles je napisao/la:
Biž'te ća dico...BIŽTE ĆA!...što dalje od ove nesretne zemlje,od Vinkovića i vinkovića.

(btw,i njega jebe idiom,nema šanse da iz njegovih usta čujete Ć ili Đ...nego i on cijepa ko Križanecka:graDŽani,tisuČa,....prestrašno)
Vidi cijeli citat

Iz tvojih usta u uši pedera
Brane
Brane
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2008.
Poruka: 5.171
02. lipnja 2012. u 10:23
Konfuzije je napisao/la:
Vinković? "Čovjek iz naroda", što je čest eufemizam za seljačinu...rekreativni alkos, vrlo drska i sirova osoba, uvijek ima potrebu biti glavni i najglasniji, bez obzira koja je tema. Trenutno u drugom braku, prvu ženu je napustio, ponajviše zato što nije mogla zatrudnjeti a ljubavnica je mogla. Privukao simpatije javnosti dok je kao novopečeni gradonačelnik Spakova vozio "kockastog" jugića i odbijao koristiti službeno vozilo...u ovih 10 godina se dosta promijenilo tako da sad vozi Merivu (privatno) i Insigniu (službeni auto) kupljene u zajedničkom poslu s Opelom u Spakovu (baš lijepo, iskoristio kupovinu službenog auta da usput i sebi jeftinije nabavi privatni). Uglavnom, bio je okej dok nije otišao u Sabor, nakon toga se razbahatio i odlučio posvaditi sa svima, tako da je trenutno u savršenoj stranci za njega.

p.s. da ne zaboravim - Đakovačke vezove koji su bili kulturna manifestacija pretvorio u privatnu prćiju
Vidi cijeli citat



Hvala Konf.
Dakle, čovjek stvarno ne laže kad se predstavlja kao pravi Hrvat, katolik kakav će uvijek imati podršku svete matere crkve i čitave HBK pride.
Clint Eastwood: They go on and on with all this bullshit about “sanctity”—don’t give me that sanctity crap! Just give everybody the chance to have the life they want.
Brane
Brane
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2008.
Poruka: 5.171
02. lipnja 2012. u 10:49
Jake LaMotta je napisao/la:

Također, jedan od rijetkih koji se od srca bori za Slavoniju, ali naravno i za sebe što je sad očito prvi argument onih koji će ga pljuvat.
Vidi cijeli citat


Sram ih bilo, te pljuvače! Fuj! Stoka pederska!

Jake LaMotta je napisao/la:


...i opet će unatoč svim sranjima koje radi i koje mu prišivaju suvereno osvojit iduće izbore za gradonačelnika baš zato što ga nije sramota popit pivo sa sugrađanima i jer Đakovo realno nema boljeg političara od njega.

Vidi cijeli citat


Momčina! Ma daj, stvarno pivo pije sa sugrađanima kojih se svi ostali srame? Wow! Ja mislim da ni Majka Tereza nije bila veća faca dok je previjala gubavce.
I to baš pivo, kažeš? Ma samo neka vatra i dalje gori - OŽUJSKO! ili karlovačko... whatever...  ali neka gori! Va-tre-ni! Va-tre-ni!

Jake LaMotta je napisao/la:

A njegove izjave o homoseksualizmu apsolutno podržavam. Homoseksualizam jest bolest koju uzrokuje "pederski gen" koji se nalazi u 10% ljudi i također se slažem da im ne treba dat paradu. Ne idem ni ja po ulici i hvalim se svojom heteroseksualnošću. Nemam ništa protiv osoba homoseksualne orijentacije, ali im paradu ne bi dao. I ponavlja se ono da većina mora trpit teror manjine. Nešto slično kao manjinsko pravo dvostrukog glasa mi je to, ali dobro, težimo toj Europi, prema tome sretno nam bilo.
Vidi cijeli citat




To majstore! Precizno si i jasno postavio problem i donio briljantan i savršeno logičan zaključak kakav i priliči jednom većinski katoličkom forumu. Javi mi ako se kandidiraš za Sabor, preselit ću se u tvoju jedinicu samo da ti dam glas! Eh, da nam je još takih...
Clint Eastwood: They go on and on with all this bullshit about “sanctity”—don’t give me that sanctity crap! Just give everybody the chance to have the life they want.
Brane
Brane
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2008.
Poruka: 5.171
02. lipnja 2012. u 10:54
Jake LaMotta je napisao/la:


Đakovački vezovi su smrdljiva komunistička manifestacija koju je pokrenula partija da budu protuteža blagdanu svetih Petra i Pavla koju je tada narod u Đakovu slavio. Isto kao i Vinkovačke jeseni. Samo treba provjeriti datume tih manifestacija i svetaca zaštitnika Vinkovaca i Đakova. Tako da o nekoj kulturnoj tradiciji tih manifestacija ne bih jer ćemo ući u žustre polemike.
Vidi cijeli citat


Au, pa nisam ni vidio da ima još! Žustro, žustro, nego šta!
Clint Eastwood: They go on and on with all this bullshit about “sanctity”—don’t give me that sanctity crap! Just give everybody the chance to have the life they want.
Brane
Brane
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2008.
Poruka: 5.171
02. lipnja 2012. u 10:56
Jake LaMotta je napisao/la:

I da dodam da je Vinković jedan od onih koji kaže što misli i ne uvija se kao raznorazni cvijetići iz sadašnje vladajuće stranke, a i braće im iz pokojne vladajuće stranke. Zoran Vinković - jedan od nas!
Vidi cijeli citat


Jedan od nas, dabome! Nas Hrvata, katolika, većine!

Clint Eastwood: They go on and on with all this bullshit about “sanctity”—don’t give me that sanctity crap! Just give everybody the chance to have the life they want.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
02. lipnja 2012. u 10:57
USA je napisao/la:
bojangles je napisao/la:
Biž'te ća dico...BIŽTE ĆA!...što dalje od ove nesretne zemlje,od Vinkovića i vinkovića.

(btw,i njega jebe idiom,nema šanse da iz njegovih usta čujete Ć ili Đ...nego i on cijepa ko Križanecka:graDŽani,tisuČa,....prestrašno)
Vidi cijeli citat

Iz tvojih usta u uši pedera
Vidi cijeli citat


It takes one to know one 

Brane
Brane
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2008.
Poruka: 5.171
02. lipnja 2012. u 11:01
bojangles je napisao/la:
Biž'te ća dico...BIŽTE ĆA!...što dalje od ove nesretne zemlje,od Vinkovića i vinkovića.

(btw,i njega jebe idiom,nema šanse da iz njegovih usta čujete Ć ili Đ...nego i on cijepa ko Križanecka:graDŽani,tisuČa,....prestrašno)
Vidi cijeli citat



E, moj Gazda... dojadio si već, ajde se prilagodi... što zakeraš više s tim pravopisom, dikcijom, hrvatskim jezikom... kao da je poznavanje hrvatskog jezika mjerilo je li netko dovoljno dobar Hrvat/ica da vodi i uređuje HTV-ov Dnevnik. Koja ti je to logika? To odavno ne važi, barem već dvadeset godina. Što veći Hrvat/ica, pardon, zaboravio sam, i katolik/kinja, to ispravniji i hrvatskiji (i valjda katoličkiji) jezik kojim govori.
Evo, ni ministrica kulture nije se pobunila, ma ni štrecnula, kad joj je urednica i voditeljica na kraju razgovora rekla: ministrice, hvala što ste BILA gost Dnevnika. 
Clint Eastwood: They go on and on with all this bullshit about “sanctity”—don’t give me that sanctity crap! Just give everybody the chance to have the life they want.
Brane
Brane
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2008.
Poruka: 5.171
02. lipnja 2012. u 11:04
Alo, druže, jesi li to sada stigao iz Mostića?
Clint Eastwood: They go on and on with all this bullshit about “sanctity”—don’t give me that sanctity crap! Just give everybody the chance to have the life they want.
  • Najnovije
  • Najčitanije