bojangles je napisao/la:
Biž'te ća dico...BIŽTE ĆA!...što dalje od ove nesretne zemlje,od Vinkovića i vinkovića.
(btw,i njega jebe idiom,nema šanse da iz njegovih usta čujete Ć ili Đ...nego i on cijepa ko Križanecka:graDŽani,tisuČa,....prestrašno)
Vidi cijeli citat
E, moj Gazda... dojadio si već, ajde se prilagodi... što zakeraš više s tim pravopisom, dikcijom, hrvatskim jezikom... kao da je poznavanje hrvatskog jezika mjerilo je li netko dovoljno dobar Hrvat/ica da vodi i uređuje HTV-ov Dnevnik. Koja ti je to logika? To odavno ne važi, barem već dvadeset godina. Što veći Hrvat/ica, pardon, zaboravio sam, i katolik/kinja, to ispravniji i hrvatskiji (i valjda katoličkiji) jezik kojim govori.
Evo, ni ministrica kulture nije se pobunila, ma ni štrecnula, kad joj je urednica i voditeljica na kraju razgovora rekla: ministrice, hvala što ste BILA gost Dnevnika.
Clint Eastwood: They go on and on with all this bullshit about “sanctity”—don’t give me that sanctity crap! Just give everybody the chance to have the life they want.