Brane je napisao/la:
umro veliki teolog i delija. zvuči bizarno, ali čini mi se da je bio velik čovjek i u svakom je slučaju prerano umro.
nyc, dule, ili netko drugi upucen... bit cu zahvalan na prilogu portretu čovjeka.
http://www.telegraf.rs/vesti/231588-preminuo-radovan-bigovic
Vidi cijeli citat
Eh...imao sam tu cast da sam ga licno poznavao, o detaljima kada se budemo videli. Ono sto je najbitnije jeste da je covek bio sjajan lik i vrhunski intelektualac. Ekumenski nastrojen i stravicno, nepojmljivo obrazovan, pravi renesansni lik. Sve, ali bas sve sto je radio decenijama je sluzilo na cast njemu, njegovoj porodici, gradu, zemlji i crkvi koje je predstavljao. Verovatno najzdraviji element SPC. Ateista sam po opredeljenju, ali ako neko zasluzuje Raj, to je taj covek. Neka mu je laka zemlja.