dimnjacar je napisao/la:
Gdje sam ja napisao da si ti Srbin?? rekoh, ako ti se gade hrvatski sportasi koje navodis, ti navijaj za Srbiju. Mozes i za Sloveniju, recimo, meni apsolutno svejedno.
I Filipovic je zastupnik SDP-a pa ja jos nikada, ali zaista nikada, ne procitah ili nisam cuo da je netko rekao "gadi mi se Filipovic zbog toga".
Ja ga jednako volim i podrzavam, taman u HNS-u bio. To je njegova privatna stvar.
Vidi cijeli citat
ajd prošetaj pogledom desetak postova iznad pa ćeš vidjeti da sam i Filipovića smjestio u tu ekipu...svaka čast svima njima na sportskim uspjesima, i tu je moje mišljenje o njima ostalo nepromijenjeno, ali van terena

jeftino prostituiranje vlastitog ugleda, ništa drugo...