valjda stozer
mene osobno bas zaboli hoce li Kovac reklamirat HDZ u drese repke, to ide na njegovu dusu
samo mi nije jasna logika unajmljivanja sportasa u predizborne svrhe: kao, kad Niko Kovac kaze da je HDZ dobar, onda cu i ja glasat za njega, jer Niko Kovac je politicka manga i on iz svoje perspektive (u Hrvatskoj se nalazi samo kad repka igra domace utakmice, sto znaci samo u ZG) savrseno kuzi politicku situaciju u Hrvatskoj i tko je sto i tko koga i zasto... mislim, fakat moras bit kreten da bi svoj glas dao HDZ-u samo zbog Nike Kovaca i njegove reklame...
ovo ne ide samo Kovaca, vec i svih sportasa koji javno sudjeluju u predizbornim sranjima...
[uredio istok.stajanje - 11. studenog 2007. u 16:31]