Ni ja ne vjerujem da su dopingirani dok se ne dokaže suprotno. Uostalom gotovo svi rekordi ove godine postignuti su s novim odijelima, očigledno je s njima omogućeno novo skidanje stotinki pa i sekundi.
Nego jel zna netko u čemu su bitne razlike u stilovima plivanja. Zašto npr. Phelps kad pliva izgleda ko da "lomi" vodu, a Thorpe više ko da klizi kroz nju. Da li mi se to samo čini s obzirom da je Thorpe visok pet metara, ili to ima veze s brojem zaveslaja bez uzimanja zraka, ili nešto treće?
Baš bi bilo ljubazno od Kaubojke ili nekog drugog ako zna da nam približi pravila. Npr., koliko se kod starta ili okreta smije roniti, koja su pravila s uzimanjem zraka i sl.
