San Lorenzo je napisao/la:
Anpopjular opinion vol. 2:
Hitchcock je precjenjen!😮
Rope, Psycho i Frenzy odlični, ostalo je vrlo oskudno i predvidivo.
Vidi cijeli citat
Predvidivo da, pogotovo danas. Kad sam gledao Hitchcocka (prije nekih 5-6 godina, ali nisam baš sve), oduševila me za danas nepostojeća jednostavnost, izostanak 80 popratnih nezanimljivih radnji i 50 nužnih i glupih obrata. Ima tu glavnu radnju, odradi ju odlično i to je to. Zapravo mi je bilo više osvježavajuće nego što drugo. Nije mi sjeo jedino North by northwest koliko se sjećam. Rope i Rear Window možda najbolji.
Arizine, slažem se s ovim što kažeš za izgovor. Danas svi filmovi moraju imati onaj super kuuuuuuul hrapavi kuuuuuuuuuul govor kuuuuuuuuuuuul jer su glumci face. Nitko nikad nigdje tako ne priča.
Growing up means choosing how you're gonna live your life.