FRENKIE & PETRA_WB -NO ENTRY

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
10. travnja 2006. u 20:12
petra_wb je napisao/la:

 izgleda da sam ponovno sama...

njah, navikne se covjek s godinama...

 

Vidi cijeli citat


Isti govor kao i babe od 80godina  , samo jos treba pocet govorit sto je dobro a sto nije !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
10. travnja 2006. u 20:13
  A Ive , Ive.....malo stopas
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
10. travnja 2006. u 20:14
  POČAST CHAPLINU – Iako se Amerika rado smijala Charlie Chaplinu, veliki filmski umjetnik nikad nije dobio prestižnog Oscara. Njegov raznoliki opus s kritičkim porukama izazvao je bijes konzervativnih krugova pa je Chaplin iz SAD-a morao potražiti mir u Švicarskoj. Nepravda je ispravljena tek 10. travnja 1972. kada je filmskoj legendi, uz velike ovacije, ipak dodijeljen Oscar za životno djelo.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
10. travnja 2006. u 20:15
  Tu sam , pa ako netko dode neka javi OP !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
10. travnja 2006. u 20:22

frenkie je napisao/la:
  Dobra vecer...
Vidi cijeli citat
 

vecer frankec

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
10. travnja 2006. u 20:23
  Oj petra !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
10. travnja 2006. u 20:24
  Pise na Indexu : prijetelj 1 , pa odmah skuzih da si dosla...sta ima ?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
10. travnja 2006. u 20:24
  sada jos da Iva dode ili Amos i da rasturamoooo starnice !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
10. travnja 2006. u 20:26

frenkie je napisao/la:

Vidis npr. meni se nikada nije tesko rano dignut iz kreveta , ja da legnem u 3h sutra u 8h ujutro cu imat normalan dan kaoi svaki drugi !"
Vidi cijeli citat
 

nije se ni meni tesko dignut iz kreveta

jako se lako budim i odmah ''normalno'' funkcioniram

ali bilo bi mi se tesko budit u to doba da bi dosla na forum

to mi se nebi dalo...

 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
10. travnja 2006. u 20:27

frenkie je napisao/la:

Isti govor kao i babe od 80godina  , samo jos treba pocet govorit sto je dobro a sto nije !
Vidi cijeli citat
 

a cuj frankec, kaj da ti velim....

zivot je najbolja skola...

ali skolarina je preskupa