FRENKIE & PETRA_WB -NO ENTRY

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.10.2005.
Poruka: 3.404
10. travnja 2006. u 20:35

dobra večer
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
10. travnja 2006. u 20:35

frenkie je napisao/la:


Ja sam jednom popodne a drugi tjedan jutri , pa imam taj "lukszuz" , iako bi volio da sam uvijek ujutro , jer onda imam cijelo popodne slobodno !
Vidi cijeli citat
 

ja sam uvijek ujutro

od 1-4 osnovne sam bila tjedan ujutro tjedan popodne

i ovako ujutro je najbolje

imas cijeli dan na raspolaganju

a ovako kad sam bila popodne samo sam prespavala cijelo jutro

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
10. travnja 2006. u 20:37
petra_wb je napisao/la:

frenkie je napisao/la:

U nas je danas bilo poluoblacno , iako mene boli , isao sam u skolu u obicnoj majici i jos lizao sladoled , biti ce dobro ne budem li dobio upalu pluca !
Vidi cijeli citat
 

ja sam danas bila u skafanderu u skoli

a jucer cijeli dan vani u tankoj majici

upravo sad pljusak opalio kod mene

Vidi cijeli citat


LOL , u jednom djelu Hrvatske su poplave , u drugom djelu tuce kisa-snijeg , a u nas ni li a ni la  , kako bi se reklo...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
10. travnja 2006. u 20:37

frenkie je napisao/la:
  Ali jos samo dva dana i onda u Hercegovinu , jucer sam bio u Mostaru !
Vidi cijeli citat
 

di u hercegovinu?

ja ne zelim razmislajt o danima koji dolaze

tako malo vremena, a toliko stvari za napraviti...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
10. travnja 2006. u 20:38

m1rcko je napisao/la:

dobra večer
Vidi cijeli citat
 

opa

vidi vidi tko nam je to dosao

vecer mirkec

sta ima?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
10. travnja 2006. u 20:38
m1rcko je napisao/la:

dobra večer
Vidi cijeli citat


Oj kumsne !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
10. travnja 2006. u 20:39

frenkie je napisao/la:


LOL , u jednom djelu Hrvatske su poplave , u drugom djelu tuce kisa-snijeg , a u nas ni li a ni la  , kako bi se reklo...
Vidi cijeli citat
 

nit smrdi nit mirisi a?

tako je i kod nas bilo par dana

a sad evo smrdi

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
10. travnja 2006. u 20:39
petra_wb je napisao/la:

frenkie je napisao/la:


Ja sam jednom popodne a drugi tjedan jutri , pa imam taj "lukszuz" , iako bi volio da sam uvijek ujutro , jer onda imam cijelo popodne slobodno !
Vidi cijeli citat
 

ja sam uvijek ujutro

od 1-4 osnovne sam bila tjedan ujutro tjedan popodne

i ovako ujutro je najbolje

imas cijeli dan na raspolaganju

a ovako kad sam bila popodne samo sam prespavala cijelo jutro

Vidi cijeli citat


Ma glupost cista , nego u nas u srednjoj skoli ima gotovo 4000 ucenika , pa tako da ne mozes sve organizirat u jednoj smjeni !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
10. travnja 2006. u 20:40
petra_wb je napisao/la:

frenkie je napisao/la:
  Ali jos samo dva dana i onda u Hercegovinu , jucer sam bio u Mostaru !
Vidi cijeli citat
 

di u hercegovinu?

ja ne zelim razmislajt o danima koji dolaze

tako malo vremena, a toliko stvari za napraviti...

Vidi cijeli citat


U Mostaru , bio sam na starom mostu , prvi puta nakon sto je obnovljen,covjece koliko guzve ima dolje ,turista , a ja taman dosao kada je jedan tip za nesto love skakako s mosta !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
10. travnja 2006. u 20:40

frenkie je napisao/la:

Ma glupost cista , nego u nas u srednjoj skoli ima gotovo 4000 ucenika , pa tako da ne mozes sve organizirat u jednoj smjeni !
Vidi cijeli citat
 

nas je malo

oko 1000

 

  • Najnovije
  • Najčitanije