FRENKIE & PETRA_WB -NO ENTRY

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
10. travnja 2006. u 20:41
petra_wb je napisao/la:

frenkie je napisao/la:


LOL , u jednom djelu Hrvatske su poplave , u drugom djelu tuce kisa-snijeg , a u nas ni li a ni la  , kako bi se reklo...
Vidi cijeli citat
 

nit smrdi nit mirisi a?

tako je i kod nas bilo par dana

a sad evo smrdi

Vidi cijeli citat




Jel se previse cuje...?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
10. travnja 2006. u 20:42
petra_wb je napisao/la:

frenkie je napisao/la:

Ma glupost cista , nego u nas u srednjoj skoli ima gotovo 4000 ucenika , pa tako da ne mozes sve organizirat u jednoj smjeni !
Vidi cijeli citat
 

nas je malo

oko 1000

 

Vidi cijeli citat


Eto , kako se kaze mozete svi u jedan kofer...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
10. travnja 2006. u 20:42

frenkie je napisao/la:

U Mostaru , bio sam na starom mostu , prvi puta nakon sto je obnovljen,covjece koliko guzve ima dolje ,turista , a ja taman dosao kada je jedan tip za nesto love skakako s mosta !
Vidi cijeli citat
 

nisam nikad bila u tom kraju

bila sam u neumu, onak u prolazu i that's it

a u rijeku nebi skocila za sve pare ovog svijeta

bljak bljak

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.10.2005.
Poruka: 3.404
10. travnja 2006. u 20:42
niš...mal sam došel chatat...kaj ima kod vas?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
10. travnja 2006. u 20:43

frenkie je napisao/la:




Jel se previse cuje...?
Vidi cijeli citat
 

pre previse

da nije tako nebi ja bila doma u ovo vrijeme

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
10. travnja 2006. u 20:44
  Jucer je stari dosta slikao u Mostaru , lud je za digitalnom , jedno 15 gigabajta njegove slike su mi zauzele.....ima slika ,ali su u velikoj rezoluviji , pa neznam da li ih pastiram !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
10. travnja 2006. u 20:45

frenkie je napisao/la:


Eto , kako se kaze mozete svi u jedan kofer...
Vidi cijeli citat
 

a jebiga kad se vi dole mnozit ko mutavi

nas je malo al smo zato kvalitetni 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
10. travnja 2006. u 20:45
petra_wb je napisao/la:

frenkie je napisao/la:

U Mostaru , bio sam na starom mostu , prvi puta nakon sto je obnovljen,covjece koliko guzve ima dolje ,turista , a ja taman dosao kada je jedan tip za nesto love skakako s mosta !
Vidi cijeli citat
 

nisam nikad bila u tom kraju

bila sam u neumu, onak u prolazu i that's it

a u rijeku nebi skocila za sve pare ovog svijeta

bljak bljak

Vidi cijeli citat


Mostar je divan , turisti mu daju negdje oko stotinjak eura i on skoci , pa to im je i atrakcija !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.10.2005.
Poruka: 3.404
10. travnja 2006. u 20:46
frenkie je napisao/la:
  Jucer je stari dosta slikao u Mostaru , lud je za digitalnom , jedno 15 gigabajta njegove slike su mi zauzele.....ima slika ,ali su u velikoj rezoluviji , pa neznam da li ih pastiram !
Vidi cijeli citat


kaj neznaš smanjit sliku...i preformatirat je??kakav si ti informatičar?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
10. travnja 2006. u 20:46
m1rcko je napisao/la:
niš...mal sam došel chatat...kaj ima kod vas?
Vidi cijeli citat


Neka , neka...Kod mene nista nova , novi tjedan , jedva cekam praznike i tak , gori u ZG ?
  • Najnovije
  • Najčitanije